James Hetfield powrócił po latach na Instagram

Aleksandra Degórska
07.02.2018 14:26
James Hetfield powrócił po latach na Instagram Fot. Goodman/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Szykujcie się na spektakularne selfie od frontmana Metalliki!

Przyzwyczailiśmy się już, że znane nazwiska można znaleźć na Instagramie - szczególnie panie lubią wrzucać selfie, a fani zacierają ręce, bo dzięki foteczkom mogą się dowiedzieć wielu ciekawostek z życia gwiazd.Również James Hetfield miał swoje konto na Instagramie, które prowadził do 2013 roku. Muzyk niedawno wyznał w wywiadzie, dlaczego nagle przestał dzielić się zdjęciami:

Wciągnąłem się w social media, chciałem być fajny. Moje dzieciaki mają konta na Instagramie, więc pomyślałem, że spróbuję. Chciałem wypaść jako fajny ojciec dla swoich dzieciaków. A skończyło się na tym, że pochłaniało to sporo czasu i tylko myślałem: „O, jestem tutaj. Mogę zrobić fotę i wrzucić ją na Instagram”.

Oczywiście muzyk zauważył również plusy takiej sytuacji, bo mógł poznawać nowe osoby, mieć kontakt z fanami. Najwidoczniej coś się zmieniło w jego podejściu, bo Hetfield po kilku latach ciszy postanowił wrócić na Instagram. Tak wygląda jego pierwsze opublikowane zdjęcie:

Dotychczas pojawiło się tylko kilka zdjęć m.in. z informacją o tym, że ustanowiono oficjalny dzień Cliffa Burtona w jego rodzinnym mieści, czyli Castro Valley w stanie Kalifornia. Basista urodził się 10 lutego 1962 roku i jego święto odbędzie się właśnie 10 lutego.

Metallica w Polsce

W ramach europejskiej części trasy World Wired promującej nowy album „Hardwired… To Self-Destruct” zespół odwiedzi również nasz kraj. Kapela wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.