James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera

29.06.2019 10:54
James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera Fot. Rex Features/East News

Frontman Metalliki pokazał, jak bardzo ceni sobie Slayera.

Metallica słynie już z tego, że lubi sięgać po repertuar innych twórców, których bardzo lubi. Wystarczy wspomnieć o albumie "Garage Inc." z 1998 roku, gdzie znalazły się wyłącznie covery. Również podczas trasy koncertowej WorldWired Tour kapela prezentuje takie numery, jak chociażby "Killers" Iron Maiden, zaś na polskim koncercie w 2018 roku w Krakowie Metallica zagrała cover Dżemu "Wehikuł Czasu".

James Hetfield w coverze "Angel of Death" Slayera [WIDEO]

Metallica opublikowała zabawne wideo, w którym James Hetfield jedzie samochodem i słucha piosenki Slayera "Angel of Death". Muzyk wyśpiewywał oczywiście słynny thrashmetalowy kawałek i wystukiwał ręką rytm oraz udawał, że gra na gitarze. Pod nagraniem widnieje podpis "Slayerowanie wywołuje u mnie uśmiech". Zapewne taką samą reakcję ma większość fanów Slayera.

Przeczytaj także

Nie jest to pierwsze tego typu nagranie - jakiś czas temu James Hetfield pochwalił się podobnym wideo z samochodu, gdy słuchał akurat Motorhead.

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Jaki cover usłyszymy na nadchodzącym polskim koncercie Metalliki? Tego dowiemy się już niebawem, bo Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Przed kapelą zaprezentują się Ghost i Bokassa.

Zobacz także: Ile w 2019 roku fan Metalliki musi zapłacić za spotkanie z idolami?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.