James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera
29.06.2019 10:54
James Hetfield wariuje w coverze "Angel of Death" Slayera Fot. Rex Features/East News

Frontman Metalliki pokazał, jak bardzo ceni sobie Slayera.

Metallica słynie już z tego, że lubi sięgać po repertuar innych twórców, których bardzo lubi. Wystarczy wspomnieć o albumie "Garage Inc." z 1998 roku, gdzie znalazły się wyłącznie covery. Również podczas trasy koncertowej WorldWired Tour kapela prezentuje takie numery, jak chociażby "Killers" Iron Maiden, zaś na polskim koncercie w 2018 roku w Krakowie Metallica zagrała cover Dżemu "Wehikuł Czasu".

James Hetfield w coverze "Angel of Death" Slayera [WIDEO]

Metallica opublikowała zabawne wideo, w którym James Hetfield jedzie samochodem i słucha piosenki Slayera "Angel of Death". Muzyk wyśpiewywał oczywiście słynny thrashmetalowy kawałek i wystukiwał ręką rytm oraz udawał, że gra na gitarze. Pod nagraniem widnieje podpis "Slayerowanie wywołuje u mnie uśmiech". Zapewne taką samą reakcję ma większość fanów Slayera.

Przeczytaj także

Nie jest to pierwsze tego typu nagranie - jakiś czas temu James Hetfield pochwalił się podobnym wideo z samochodu, gdy słuchał akurat Motorhead.

Metallica zagra koncert w Polsce w 2019

Jaki cover usłyszymy na nadchodzącym polskim koncercie Metalliki? Tego dowiemy się już niebawem, bo Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Przed kapelą zaprezentują się Ghost i Bokassa.

Zobacz także: Ile w 2019 roku fan Metalliki musi zapłacić za spotkanie z idolami?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.