James Hetfield wściekł się na koncercie Metalliki. Przestał grać i rzucił swoją gitarą

Joanna Chojnacka
22.01.2019 13:54
James Hetfield wściekł się na koncercie Metalliki. Przestał grać i rzucił swoją gitarą Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Podczas koncertu Metalliki w Arkansas, wokalista zespołu James Hetfield miał problemy z gitarą. Zdenerwował się na tyle, że cisnął z całych sił instrumentem.

Ostatnio koncerty Metalliki przynoszą zespołowi sporo niespodziewanych kłopotów. Całkiem niedawno podczas charytatywnego występu ku pamięci Chrisa Cornella, Lars Ulrich miał spory problem z utrzymaniem tempa, gdy grupa zaczęła grać cover Soundgarden "Head Injury". Tym razem problemy z gitarą odhaczył James Hetfield. 

James Hetfield rzucił gitarą na koncercie Metalliki

Podczas koncertu Metalliki w Little Rock w Arkansas 20 stycznia 2019 roku zespół zagrał między innymi hit z płyty "Black Album" - "Sad But True". Pod koniec numeru, James Hetfield uklęknął i rozpoczął popisy ze swoim Explorerem. Jednak nagle gitara odmówiła mu posłuszeństwa. Muzyk przez chwilę próbował naprawić sytuację, jednak szybko nerwy wzięły górę. Wściekły wokalista wstał i z całej siły rzucił gitarą. Fanom udało się nagrać ten emocjonujący moment, a film z koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Metallica wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Ekipa Jamesa Hetfielda pojawi się w Polsce już w tym roku. Metallica zagra koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie 21 sierpnia 2019 roku. Oprócz liderów Wielkiej Czwórki thrashmetalu na scenie pojawi się grupa Ghost i Bokassa

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.