James Hetfield zadzwonił do kobiety, która odstraszyła pumę piosenką Metalliki

08.08.2019 10:58
James Hetfield zadzwonił do kobiety, która odstraszyła pumę piosenką Metalliki Fot. . shutterstock.com

Jeśli chcecie, żeby odezwał się do was ktoś z Metalliki, powinniście odstraszyć dzikie zwierzę twórczością kapeli.

Na początku sierpnia 2019 roku pisaliśmy o tym, że muzyka Metalliki uratowała kobietę przed atakiem pumy. Dee Gallant spacerowała ze swoim psem po lesie, kiedy spostrzegła, że kroczy za nią kuguar. Kanadyjka z początku nie wiedziała, co powinna zrobić. Krzyczała, żeby przegonić zwierzę, ale to nie pomagało. W końcu Dee zaczęła przeszukiwać telefon w celu znalezienia głośnych dźwięków, które mogłyby odstraszyć drapieżnika. Padło na Metallikę i udało się.

W wywiadach, których udzielała kobieta, Gallant przyznała, że jest wdzięczna zespołowi za ich twórczość. W końcu utwór "Don't Tread On Me" uratował jej życie. Kanadyjka przyznała również, że jeśli miałaby okazję spotkać Jamesa Hetfielda, podziękowałaby mu z całego serca. Cóż, życie pisze różne scenariusze. Po historii z pumą do kobiety odezwał się nie kto inny, jak właśnie James Hetfield.

James Hetfield zadzwonił do kobiety, którą uratowała muzyka Metalliki 

W sieci zaczęły pojawiać się przeróżne artykuły o Metallice i kobiecie, która odstraszyła pumę piosenką zespołu. Kirk Hammet na swoim profilu na Facebooku udostępnił jeden z tekstów. Po pewnym czasie do Dee Gallant odezwał się przedstawiciel Metalliki, który poinformował ją, że niedługo ktoś z zespołu się do niej odezwie. Kobieta była w szoku. Kiedy po raz kolejny zadzwonił telefon, kanadyjka podniosła słuchawkę i usłyszała głos Jamesa Hetfielda. 

Przeczytaj także

W wywiadzie dla CTV kobieta opowiedziała, co czuła po telefonie frontmana Metalliki:

Zabrakło mi słów. Ciężko uwierzyć, jak szybko wszystko się wydarzyło i jak daleko to zaszło. Cieszę się z faktu, że on [James Hetfield przyp. red.] jest tak fantastyczną osobą. Nie mogę uwierzyć w to, że znał imię mojego psa! Jeśli ktoś powiedziałby mi kiedyś, że coś takiego się wydarzy, nigdy bym nie uwierzyła.

Po skończonej rozmowie Gallant otrzymała wiadomość, która zawierała selfie Jamesa Hetfielda na dowód, że to z nim rozmawiała.

Zobacz także: Metallica zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.