Jamiroquai wdarł się do Kapitolu? Muzyk skomentował sprawę

08.01.2021 17:17
Zwolennicy Donalda Trumpa w Kapitolu Fot. SAUL LOEB/AFP/East News

Wokalista Jamiroquai na zamieszkasz w Kapitolu? Internauci zauważyli wśród protestujących mężczyznę, który przez swój charakterystyczny strój bardzo przypominał muzyka.

Przez ostatnie dni wszystkie oczy skierowane są w kierunku USA. W środę odbyła się wielotysięczna demonstracja w Waszyngtonie przeciwko rzekomym fałszerstwom wyborczym. Tłum przełamał policyjne kordony i wtargnął do Kapitolu, wyłamując drzwi i okna. Obradujący w środku parlamentarzyści, którzy mieli zatwierdzić wyniki wyborów, został ewakuowani. W internecie krążą zdjęcia z tego wydarzenia i niektórzy pomyśleli, że do Kapitolu wdarł się... wokalista Jamiroquai.

Polecamy

Jamiroquai wdarł się do Kapitolu? Muzyk skomentował sprawę

Wśród uczestników zamieszek jeden z uczestników bardzo wyróżniał się przez swój strój. Charakterystyczny mężczyzna był bez koszulki, miał na głowie rogi bizona i bardzo przypominał wokalistkę grupy Jamiroquai. Internauci zaczęli udostępniać zdjęcia uczestnika zamieszek i pisać, że to właśnie muzyk angielskiego zespołu. No cóż, trzeba przyznać, że panowie rzeczywiście są podobni, ale oczywiście to nie ta sama osoba.

Żarty trochę zdenerwowały wokalistę. Postanowił on nawet nagrać specjalne wideo, w którym wyjaśnia, że nie ma nic wspólnego z zamieszkami w USA.

Dzień dobry Waszyngtonie, uwielbiam nakrycia głowy, ale nie jestem pewien, czy to była moja publiczność. Bądźcie bezpieczni.

Co ciekawe, dzięki tym internetowym żarcikom bardzo wzrosła liczba wyszukiwań w internecie hasła "Jamiroquai". Tym samym, mężczyzna z rogami bizona na głowie załatwił darmową reklamę dla kapeli.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.