Jared Leto ucieka przed Batmobilem

Robert Skowronski
27.05.2015 12:56
Jared Leto ucieka przed Batmobilem Fot. Flickr.com/Jason Cook; PacificCoastNews/East News

Praca Davida Ayera nad filmem „Suicide Squad” nie ustaje. Nowe doniesienia z planu zdjęciowego przynoszą nam amatorskie nagrania, na których Joker, grany przez wokalistę 30 Seconds to Mars, ucieka samochodem przed pojazdem Batmana.

Najświeższa produkcja osadzona w uniwersum DC Comics skupia się na historii tytułowej „samobójczej drużyny”, dlatego dużym zaskoczeniem jest wprowadzenie do opowieści postaci Mrocznego Rycerza z Gotham. Tego gra Ben Affleck, którego zobaczymy wcześniej w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Jednak już teraz możemy podziwiać pojazd superbohatera, który został zauważony na ulicach Toronto na planie „Suicide Squad”.

Przeczytaj także

Batmobil udaje się w pościg za pędzącym sportowym wozem. Inne amatorskie nagranie zdradza kto zasiada za jego kierownicą. Jest to Jared Leto, który w filmie gra Jokera. U jego boku, na siedzeniu pasażera, siedzi Margot Robbie, która wciela się w postać Harley Quinn.

Przeczytaj także
Przeczytaj także

Wcześniej w maju 2015 ta sama ulica Toronto, którą widzimy na nagraniach, została zamknięta, aby nakręcić tam scenę rozbicia się samolotu. W innych lokalizacjach miasta zakończono też rejestrację sekwencji z rozpędzonym pociągiem oraz ulegającym destrukcji helikopterem.

Przeczytaj także
helikopter-suicide-squad Fot. foto: Flickr.com/Jason Cook

Kiedy pojawiły się pierwsze zdjęcia Leto jako Jokera, w sieci zaroiło się od memów i zabawnych filmów komentujących obsadowy wybór reżysera. Jeden z nich przedstawiał nietypową reakcję Jacka Nicholsona na portret nowego Jokera. Aktor sam grał komiksowego anty-bohatera w filmie Tima Burtona z 1989 roku.

Na premierę „Suicide Squad” trzeba będzie poczekać do sierpnia 2016 roku. Wcześniej, bo już 23 czerwca 2015, fani będą mogli zagrać w nową odsłonę gry o Mrocznym Mścicielu - w „Batman: Arkham Knight”. Nad oprawą dźwiękową do produkcji będzie czuwał Trent Reznor z Nine Inch Nails.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.