Jared Leto w zwiastunie „Suicide Squad”

Robert Skowronski
13.07.2015 07:52
Jared Leto w zwiastunie „Suicide Squad” Fot. kadr z wideo

Obraz, w którym jako Joker pojawi się Jared Leto z 30 Seconds to Mars jest już coraz bliżej oficjalnej premiery. W oczekiwaniu na to wydarzenie można już zobaczyć trailer „Suicide Squad” w reżyserii Davida Ayera.

Podczas trwania Comic-Conu 2015 na panelu wytwórni Warner Bros. zaprezentowano zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. W takt przestrzennej muzyki ujawniany jest zarys fabularny. Będzie to historia tytułowej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia. 

Poznajemy kolejnych członków grupy Suicide Squad. Wisienką na torcie jest Jared Leto w roli Jokera. Widzimy też m.in. Margott Robbie i Willa Smitha, którzy wcześniej dostali od wokalisty 30 Seconds to Mars specyficzne prezenty. Zobaczcie!

Wytwórnia nie udostępniła jeszcze oficjalnie trailera, to co mogliśmy zobaczyć zostało zarejestrowane kamerą przez jednego z widzów. Dzięki amatorskim nagraniom wiemy także, że w filmie pojawi się postać Batmana zagrana przez Bena Afflecka.

Dzieło w reżyserii Davida Ayera według wstępnych planów ma trafić do kin 3 sierpnia 2016 roku. Liczymy, że studio Warner Bros. widząc, że trailer do „Suicide Squad” tak szybko wyciekł do sieci wkrótce udostępni wersję w wysokiej jakości.

Jak Wam się podoba trailer do filmu z Jaredem Leto?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.