Jared Leto żegna się z „Suicide Squad”

Robert Skowronski
27.08.2015 11:08
Jared Leto żegna się z „Suicide Squad” Fot. PacificCoastNews/ East News

Wszystko ma swój początek i koniec. Wygląda na to, że Jared Leto zakończył już zdjęcia do filmu „Suicide Squad”. Jak obwieścił to wokalista 30 Seconds to Mars?

Muzyk, choć w tym wypadku bardziej pasuje określenie go jako aktora, w obrazie w reżyserii Davida Ayera wciela się w postać Jokera znanego z uniwersum o Mścicielu z Gotham. Specjalnie na potrzeby tej kreacji Jared Leto był zmuszony do zmiany fryzury. Jego zielone włosy widzieliśmy na fotografiach z planu filmowego, jak i w długo wyczekiwanym oficjalnym zwiastunie „Suicide Squad”.

Na jednym z ostatnich zdjęć, jakim artysta podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych, widzimy obcięte kosmyki jego włosów oraz lakoniczne „Do widzenia”. Można to odczytać tylko w jeden sposób - zdjęcia do obrazu Ayera, a przynajmniej te z udziałem Leto, dobiegły końca.

Prześledźmy metamorfozę Jareda Leto, która doprowadziła do jego krótkiej fryzury w neonowym kolorze. Na początku były długie włosy, których trzeba było się pozbyć:

Następnie nastał czas schludnej, krótkiej stylizacji:

Platynowego blondu:

Przeczytaj także

A dzięki niemu można już było sięgnąć po zieloną farbę do włosów:

I ostatecznie objawić się w pełnej charakteryzacji Jokera:

Ciekawe czy Jared Leto w dalszym ciągu planuje przesyłać swoim kolegom i koleżankom z obsady „chore prezenty”, których nie powstydziłby się sam filmowy szaleniec, w którego się wciela?

Nowe dzieło twórcy filmów „Furia”, czy „Bogowie ulicy” trafi na ekrany kin 3 sierpnia 2016 roku. Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Obraz opowie historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia.  

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.