Jason Bonham przeprosił Jimmy'ego Page'a i stwierdził, że jednak nigdy nie dostał od niego kokainy

19.04.2019 13:00
Jason Bonham przeprosił Jimmy'ego Page'a i stwierdził, że jednak nigdy nie dostał od niego kokainy Fot. INB/Cover Images/EAST NEWS

Perkusista Jason Bonham wycofał swój komentarz o tym, że Jimmy Page dawał mu kokainę, gdy miał 16 lat. Po dłuższym zastanowieniu uznał, że to nieprawda. 

Zycie rockandrollowca to nie rurki z kremem. Możemy przekonać się o tym chociażby oglądając film "The Dirt" o Motley Crue. Seks, alkohol i narkotyki to w trasie, szczególnie kilkadziesiąt lat temu - chleb powszedni. Dlatego historia opowiedziana w jednym z wywiadów przez Jasona Bonhama, syna Johna - legendarnego perkusisty Led Zeppelin nie zaskoczyła wielu. Muzyk wyznał, że gdy miał 16 lat Jimmy Page poczęstował go kokainą w pokoju hotelowym.  

Przeczytaj także

Jason Bonham przeprosił Jimmy'ego Page'a za uwagi o kokainie

Około tygodnia po tym, jak Bonham podzielił się z widzami programu Howarda Sterna ciekawą anegdotką, muzyk stwierdził, że jednak nic takiego nie miało miejsca. Artysta napisał oficjalne oświadczenie, w którym wycofuje swoje słowa i przeprasza Jimmy'ego Page'a za znieważenie.

W wywiadzie wygłosiłem stwierdzenia dotyczące pana Jamesa Page'a z Led Zeppelin, które są obraźliwe i nieprawdziwe. Bezwarunkowo wycofuję wszystkie uwłaczające i zniesławiające komentarze dotyczące muzyka, które padły z moich ust. Chciałbym szczególnie podkreślić, że zupełną nieprawdą jest, że pan Page zaoferował mi kiedykolwiek, jakiekolwiek nielegalne substancje. Ani gdy byłem nieletni, ale też nigdy później. Przepraszam pana Page'a za bezpodstawne i nieprawdziwe komentarze.

Zobacz też: >>Występ 13-letniego Jimmy'ego Page'a w talent show<<

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.