Jason Momoa jako Ozzy Osbourne w klipie "Scary Little Green Men" [WIDEO]

21.02.2020 15:59
Jason Momoa jako Ozzy Osbourne w klipie "Scary Little Green Men" [WIDEO] Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

21 lutego 2020 roku Ozzy Osbourne wydał swój najnowszy album "Ordinary Man". Muzyk podzielił się również z fanami nowym klipem z udziałem znanego aktora.

Stało się to, co miało się już nigdy nie stać. Ozzy Osbourne po długiej walce ze swoim organizmem, który przez ostatnie miesiące odmawia muzykowi posłuszeństwa, wydał kolejny solowy album. "Ordinary Man" to rozliczenie Księcia Ciemności z przeszłością oraz próba udowodnienia sobie i światu, że nie jest zwyczajny i chce zostać zapamiętany jako osoba wyjątkowa.

Jason Momoa jako Ozzy Osbourne w "Scary Little Green Men"

Trzeba przyznać muzykowi, że postarał się, aby o płycie faktycznie dużo się mówiło. Artysta zainwestował nie tylko w nowe kompozycje i pomysły na utwory, ale także w gości, którzy dodają płycie wyjątkowości i ciekawią fanów nie tylko Ozzy'ego. W tytułowym kawałku słyszymy Eltona Johna, który stworzył z Osbourne'em magiczną balladę. Z kolei wśród innych równie znakomitych gości, na krążku pojawił się Slash, Chad Smith czy Duff McKagan.

Przeczytaj także

Ozzy Osbourne postanowił zaskoczyć fanów nie tylko gwiazdami muzycznymi. Książę Ciemności zaprosił do udziału w klipie "Scary Little Green Men" jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia ostatnich lat. W teledysku pojawia się gwiazda "Gry o tron" oraz filmowy Aquaman - Jason Momoa. Artysta wciela się w nagraniu w samego Ozzy'ego Osbourne'a, co nawet dla dobrego aktora jest nie lada wyzwaniem:

Zobacz też: Ozzy Osbourne "obciął sobie palce", aby wesprzeć działania PETA 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.