Jason Momoa krzyczy jak diabeł w nowym blackmetalowym kawałku Phila Anselmo [AUDIO]

04.12.2020 13:02
Jason Momoa krzyczy jak diabeł w nowym blackmetalowym kawałku Phila Anselmo [AUDIO] Fot. Ozzy Osbourne/Ferrari Press/East News

Jason Momoa wystąpił gościnnie w nowym utworze zespołu Phila Anselmo. Posłuchajcie "Doom" od grupy SCOUR z wokalnym występem popularnego hollywoodzkiego aktora.

Jason Momoa został blackmetalowym wokalistą. Posłuchajcie "Doom"

Zapalony metalowiec i Aquaman, czyli Jason Momoa kiedyś wpadł na scenę z Philipem Anselmo, gdzie razem z nim zaśpiewał "This Love" Pantery. Teraz Momoa poszedł krok dalej i pojawił się gościnnie w nowym kawałku supergrupy SCOUR, którego liderem jest wspomniany Anselmo.

Polecamy

Nowy singiel zespołu nosi tytuł "Doom" i możemy na nim usłyszeć wokale nie tylko Anselmo, ale także wspomnianego gwiazdora Jasona Momoę oraz Erika Rutana z Hate Eternal. 

Trzeba przyznać, że sam w sobie kawałek jest dobry, a wszystkie 3 wokale ładnie się uzupełniają. No a poza tym, "Doom" to po prostu kawał dobrego blackmetalowego sztosa:

Polecamy

"Doom" pochodzi z EP-ki "Black" od zespołu Scour, która wyszła 27 listopada nakładem Nuclear Blast. Krążek zapowiedział gitarzysta Derek Engemann, który stwierdził:

To jest nasza najbardziej ognista i rozwalająca system płyta. "Black" zamyka naszą trylogię EP-ek, pokazując dojrzałość muzyczną, ale nie zmniejszając brutalności naszej muzyki.

Polecamy

Co ciekawe, panowie jakoś niespecjalnie chwalą się gościnnym udziałem Jasona Momoy w kawałku. Tak czy siak, to kozacka inicjatywa i mamy nadzieję, że Momoa jeszcze coś muzycznego w swojej karierze zrobi.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.