Jazzowy perkusista nigdy nie słyszał "Enter Sandman". Po jednym odsłuchu zagrał hit Metalliki [WIDEO]

23.02.2021 15:23
Lars Ulrich z Metalliki Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Perkusista po jednym odsłuchu zagrał "Enter Sandman" Metalliki w całości. Czy Lars Ulrich powinien być zazdrosny?

Brzmi to niewiarygodnie, ale gdy jest się naprawdę dobrym muzykiem, można zagrać dosłownie wszystko. Jazzowy perkusista Larnell Lewis z zespołu Snarky Puppy postanowił wziąć udział w wyzwaniu, które polega na przesłuchaniu nieznanych mu piosenek i odegraniu perkusji w tym utworze. Jak poszło mu z przebojem Metalliki?

Polecamy

Jazzowy perkusista nigdy nie słyszał "Enter Sandman". Po jednym odsłuchaniu zagrał hit Metalliki [WIDEO]

Perkusista przesłuchując pierwszy raz "Enter Sandman" zwrócił uwagę na ilość początkowych taktów, styl gry, który jak wiadomo jest dosyć agresywny, jak również wsłuchiwał się, które bębny i talerze wykorzystuje Lars. Muzyk zadzwonił do przyjaciela, który mu doradził, żeby po jednym odsłuchaniu zagrał "Enter Sandman". No cóż, perkusista tak też zrobił i wyszło mu fenomenalnie!

Ciekawe, czy Lars Ulrich poczułby się zazdrosny, gdyby dowiedział się, że jazzowy perkusista po jednym odsłuchaniu kawałka był w stanie zagrać w całości przebój thrashmetalowców. Jak wiadomo, wiele osób krytykuje Larsa i uważa, że nie jest wcale dobrym perkusistą. Teraz takie osoby będą mieć argument, że bębny Ulricha są na tyle proste, że wystarczy jeden odsłuch, by odegrać całość. ;)

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.