14.01.2020 11:41

Jeden z najsłynniejszych raperów na świecie nagra rockową płytę

Kendrick Lamar pracuje nad nowym materiałem. Dziennikarz "Billboardu" stwierdził w mediach społecznościowych, że materiał będzie miał rockowe brzmienie.

Koncert
foto: shutterstock.com

Kendrick Lamar to amerykański raper, który ma na swoim koncie przeszło 7 milionów sprzedanych płyt. Debiutował na liście Billboard 200 pięć razy - w tym 3 razy na pierwszej pozycji. Utwór "Humble" muzyka pokrył się w Stanach Zjednoczonych siedmiokrotną platyną. Artysta współpracował z szeregiem największych gwiazd takich jak Taylor Swift, Travis Scott, Drake, Eminem, Kanye West czy Snoop Dogg. Muzyk jest jednym z najpopularniejszych raperów na świecie.

Kendrick Lamar wyda rockową płytę?

Bill Werde, redaktor jednego z najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie - Billboardu - zdradził, że Lamar kończy właśnie prace nad swoim kolejnym wydawnictwem. Następcę wydanego w 2017 toku "DAMN" fani mają usłyszeć jeszcze w 2020 roku. Najciekawsze jednak jest to, że styl krążka może przypaść do gustu także fanom rockowego grania.

Billie Eilish
Billie Eilish
Przeczytaj także Billie Eilish przyznała, że nie zna zespołu Van Halen. Jeden z członków grupy skomentował wypowiedź

Dziennikarz opublikował na swoim Twitterze post, w którym zdradził, że kolejny album Lamara będzie miał rockowe brzmienie.

"

Interesuje Was fakt, że dowiedziałem się, iż nowy album Kendricka najprawdopodobniej jest już gotowy? I tym razem będzie on dużo bardziej rockowy? "

Zobacz też: Taco Hemingway i schafter rapują o Kulcie i Led Zeppelin w najnowszym kawałku [WIDEO] 

Tagi: Rock News