Jedna z uczestniczek koncertu Toola była dręczona przez ochronę? Tak twierdzą świadkowie

Joanna Chojnacka
13.05.2019 15:33
Jedna z uczestniczek koncertu Toola była dręczona przez ochronę? Tak twierdzą świadkowie Fot. pixabay.com

Fani Toola podczas dyskusji o koncercie swoich ulubieńców na portalu Reddit opowiedzieli, że jedna z dziewczyn obecnych pod sceną była dręczona przez ochronę.

Wokalista Toola, Maynard James Keenan ceni sobie klimat na koncertach. Muzyk zabronił swoim fanom używania telefonów podczas występów drugiego zespołu, w którym się udziela - A Perfect Circle. Osoby, które nie potraktowały poważnie zakazu, zostały wyrzucone z sali. Keenan argumentuje swoje zachowanie faktem, że nagrywanie i robienie zdjęć przeszkadza innym w odbiorze koncertu i rozprasza uwagę. Jednak przede wszystkim artysta nie widzi sensu rejestrowania tego, co dzieje się na scenie, bo nikt z publiczności tego potem nie ogląda. 

Przeczytaj także

Tool: Fanka zespołu dręczona na koncercie?

Jak się okazuje, surowe zasady Keenan przeniósł także na koncerty Toola. Jak podaje portal alternativenation.net, użytkownicy Reddita po jednym z ostatnich koncertów grupy zaczęli dyskutować o zachowaniu ochrony podczas występu. Osoba kryjąca się za pseudonimem hydroedge, napisała:

Co dzisiaj wyprawiała ochrona. Prawdopodobnie z 50 osób zostało wyrzuconych z koncertu za telefony komórkowe. Laska koło nas była wręcz nękana, a nawet z niego nie korzystała.

Zdanie użytkownika potwierdził także niejaki Rehab_Monster, który przyznał, że ochrona na koncertach czasem przekracza granice swoich kompetencji. 

Zobacz też: >>Tool ogłosił datę premiery nowego albumu<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.