16.01.2015 18:41

Jednoręki gitarzysta zagiął Hendriksa?

Jeśli się chce, naprawdę wszystko jest możliwe! Posłuchajcie człowieka, który pomimo pozornie nieprzekraczalnej bariery, zagrał kawałek Jimiego jak rasowa gwiazda rocka!

Jednoręki gitarzysta zagiął Hendriksa?
foto: facebook.com

Jeśli jeszcze kiedykolwiek przyjdzie Wam na myśl ponarzekać na swój los i poskarżyć się, że coś jest dla Was niemożliwe, odpalcie sobie poniższy filmik! Ten gość zagrał na gitarze cover przeboju „Voodoo Child” Jimiego Hendriksa w takim stylu, jakim nie powstydziłby się którykolwiek gitarzysta ze światowej czołówki. Dodajmy jeszcze, że bohater naszego artykułu, Marc Swafford, robi to jedną ręką...

Film bije rekordy popularności w sieci - ma już ponad 6 milionów wyświetleń!

Jeśli taka scena nie motywuje Was do mocniejszego skupienia się na graniu na jakimś instrumencie, to już chyba nici z waszej rockowej kariery… :)

Okazuje się, że Marc nie jest tylko przeciętnym ulicznym grajkiem. Artysta nie wstydzi się także sceny i występuje z zespołem Mahamawaldi, w którym popisuje się przed publicznością zręcznością swojej gry i techniką, która pozostawia wielu gitarzystów z dwiema rękami, daleko w tyle. Zobaczcie jak wymiata na koncertach!

Robi wrażenie?

Magda Słomka
Tagi: Duperele