Jednoręki gitarzysta zagiął Hendriksa?

Magda Słomka
16.01.2015 18:41
Jednoręki gitarzysta zagiął Hendriksa? Fot. facebook.com

Jeśli się chce, naprawdę wszystko jest możliwe! Posłuchajcie człowieka, który pomimo pozornie nieprzekraczalnej bariery, zagrał kawałek Jimiego jak rasowa gwiazda rocka!

Jeśli jeszcze kiedykolwiek przyjdzie Wam na myśl ponarzekać na swój los i poskarżyć się, że coś jest dla Was niemożliwe, odpalcie sobie poniższy filmik! Ten gość zagrał na gitarze cover przeboju „Voodoo Child” Jimiego Hendriksa w takim stylu, jakim nie powstydziłby się którykolwiek gitarzysta ze światowej czołówki. Dodajmy jeszcze, że bohater naszego artykułu, Marc Swafford, robi to jedną ręką...

Przeczytaj także

Film bije rekordy popularności w sieci - ma już ponad 6 milionów wyświetleń!

Jeśli taka scena nie motywuje Was do mocniejszego skupienia się na graniu na jakimś instrumencie, to już chyba nici z waszej rockowej kariery… :)

Okazuje się, że Marc nie jest tylko przeciętnym ulicznym grajkiem. Artysta nie wstydzi się także sceny i występuje z zespołem Mahamawaldi, w którym popisuje się przed publicznością zręcznością swojej gry i techniką, która pozostawia wielu gitarzystów z dwiema rękami, daleko w tyle. Zobaczcie jak wymiata na koncertach!

Robi wrażenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.