Jeff Bridges ukołysze Cię do snu!

Urszula Drabińska
30.01.2015 16:23
Jeff Bridges ukołysze Cię do snu! Fot. Polaris / East News

Pamiętacie Kolesia z filmu „Big Lebowski”? Zawsze łykający to, co przyniesie los, zawsze wyluzowany… Też tak chcecie?

Właśnie dla Was Jeff Bridges przyszykował płytę „Sleeping Tapes”. Spróbujcie powiedzieć jakiemuś innemu artyście, że jego muzyka usypia… Aktor będzie zachwycony taką oceną!

Świat przepełniony jest zbyt wieloma nerwowymi ludźmi, którzy potrzebują spokoju, nie sądzicie? Ja tak uważam. Dlatego wypełniłem moje senne taśmy intrygującymi dźwiękami, hałasami i innymi rzeczami, które pomogą im odpocząć w nocy.

Dla dobra innych sam nie chodził spać i nie wstawał z kurami. Zobaczcie, ile serca włożył w te nagrania.

Prace nad albumem trwały długie godziny. Gdy słuchałem tego, co zrobiliśmy, przysypiałem. Budziłem się z uśmiechem i mówiłem „To działa”.

„Sleeping Tapes” nie jest pierwszą płytą aktora. W 2000 roku wydał „Be Here Soon”, a w 2011 roku – krążek zatytułowany po prostu „Jeff Bridges”. Tym razem cały dochód ze sprzedaży utworów przekazany zostanie organizacji charytatywnej Share Your Strenght na cele kampanii „No Kid Hungry”.

Album w limitowanej edycji dostępny będzie także na kasetach i złotych winylach. Dla największych fanów Kolesia znajdzie się nawet pięć sygnowanych przez niego egzemplarzy.

jeff-bridges-sleep

Przyjemny, niski głos, kilka bajek… Każdy hipis w końcu się uspokoi. Dobranoc!

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.