20.07.2017 15:22

Jesteś fanem Queen? Możesz zagrać w filmie „Bohemian Rhapsody”

Zespół ogłosił, że poszukiwani są statyści z fryzurą przypominającą lata 70. i 80.. Nagrania ruszą we wrześniu 2017 w Londynie.

Jesteś fanem Queen? Możesz zagrać w filmie „Bohemian Rhapsody”
foto: Ilpo Musto / Rex Features / East News

Już od paru ładnych lat mówi się o realizacji filmu o wokaliście grupy Queen. Pierwotnie Freddiego Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen, ale w 2013 drogi komika i grupy Queen się rozeszły.

Kolejno wytypowano Bena Whishawa znanego m.in. ze „Spectre”, zaś za reżyserię miał odpowiadać Dexter Fletcher. Potem pojawiły się informacje, że jednak Freddiego zagra Rami Malek znany z głównej roli w serialu „Mr. Robot”, a film będzie nosić tytuł „Bohemian Rhapsody”. Brian May skomentował wówczas te doniesienia, że nie są one oficjalne.

W końcu jednak cała ta zagmatwana sprawa została wyjaśniona. Rzeczywiście doczekamy się filmu pod tytułem „Bohemian Rhapsody” i na ekranie pojawi się Rami Malek. Natomiast Brian May oraz Roger Taylor zostaną producentami wykonawczymi. Nagrania ruszą we wrześniu 2017.

Chyba każdy fan Queen chciałby pojawić się na planie filmowym i okazuje się, że jest taka szansa! Na oficjalnym Instagramie pojawiła się informacja, że poszukiwani są statyści do filmu „Bohemian Rhapsody”.

Co ciekawe poinformowano, że poszukiwani są statyści, którzy mają fryzury w stylu lat 70. i 80. Zapewne chodzi o tego typu stylizacje:

foto: deviantart.net

Osoby z odpowiednią fryzurą mogą swoje zgłoszenia wysyłać na tej stronie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Queen