01.02.2018 15:31

Jesteś samotnym metalowcem? Na tym portalu randkowym znajdziesz „metalową miłość”

Jeżeli masz już dosyć chodzenia samemu na koncerty i szukasz swojej drugiej połówki to możesz zerknąć na ten portal randkowy.

Jesteś samotnym metalowcem? Na tym portalu randkowym znajdziesz „metalową miłość”
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Kto nie marzy o tym, żeby razem z partnerem posłuchać ulubionej muzyki, wybrać się na super koncert i razem składać ofiary na ołtarzyku z metalowymi zespołami? Chociaż mówi się, że przeciwności się przyciągają, to jednak fajnie jest, gdy druga połówka ma podobne zainteresowania.

Metalowcy mają utrudnione życie, bowiem w sumie innych fanów metalu mogą najczęściej spotkać na koncertach - wtedy ma się pewność, że dana osoba lubi podobne brzmienia. Panowie jednak często narzekają, że na takich wydarzeniach jest po prostu za mało pań. I co tutaj robić?

Można oczywiście szczęścia szukać na wszelkich forach skierowanych do fanów metalu, chociaż w takich miejscach nie wszyscy muszą być spragnionymi miłości metalowymi singlami. Z myślą o samotnych metalowych duszach powstał portal randkowy metalheaddate.com.

foto: pl.metalheaddate.com

Portal działa w 41 państwach, zatem wybór jest naprawdę spory. Wystarczy się zarejestrować, przejrzeć bazę użytkowników i zacząć flirciki. Ludzie coraz częściej decydują się na szukanie miłości w internecie - w końcu nie każdy jest na tyle odważny, żeby zagadywać do obcej osoby. Jednak warto się zastanowić, czy jednak nie lepiej oderwać oczu od komputera czy smartfona i poszukać miłości w realnym życiu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele