08.01.2015 13:59

Jeszcze cięższy Nine Inch Nails

Nie chodzi o to, że Trent Reznor postanowił zabrać się za klimaty wprost z piekielnych czeluści... Mamy dla Was miażdżący cover ich kawałka „Terrible Lie”!

Jeszcze cięższy Nine Inch Nails
foto: materiały prasowe

Grupy Thou i The Body, znane fanom gatunków doom i sludge, kolejny raz postawiły na kolaborację i już 27 stycznia 2015 roku wydadzą wspólny album zatytułowany „You, Whom I Have Always Hated”. To właśnie z niego pochodzi nietypowy cover kawałka „Terrible Lie”, który znacie z debiutanckiej płyty Nine Inch Nails z 1989 roku – „Pretty Hate Machine”. Posłuchajcie ich miażdżącej interpretacji!

I co? Chłopaki na szczęście nie ściągnęli zbyt wiele z kompozycji Trenta Reznora, pozostawiając jej nienaruszony szkielet. I właśnie tak powinno się robić covery! Podoba Wam się?

Jeśli chcecie więcej, mamy dla Was wersję graną na żywo!

To nie pierwszy raz, kiedy zespół Thou bierze się za kawałki innych kapel. W przeszłości muzycy robili to już z przebojami Soundgarden, Nirvany, Alice In Chains, Black Sabbath i Minor Threat.

Jeśli nie pamiętacie oryginału, pod spodem mamy dla Was jego wersję zagraną przez Nine Inch Nails, która ukazała się na koncertowym albumie kapeli Beside You In Time” wydanym w 2007 roku.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Nine Inch Nails