Jim Root przeszedł operację kręgosłupa

Aleksandra Degórska
06.10.2016 10:00
Jim Root przeszedł operację kręgosłupa Fot. Daniel DeSlover / imageSPACE / Sipa / East News

Kolejny muzyk Slipknota ma problemy ze zdrowiem. Gitarzysta jednak czuje się już lepiej i odlicza dni do kolejnego koncertu.

Ostatnio Slipknot nie ma szczęścia. 3 czerwca 2016 Corey Taylor poinformował, że przeszedł nieplanowaną operację kręgosłupa. Z tego też powodu zespół przełożył 12 koncertów zaplanowanych w ramach trasy po Ameryce Północnej wraz z Marilynem Mansonem.

Wokalista nawet nie zauważył kiedy złamał sobie szyję i ignorował symptomy. W końcu jednak wybrał się do lekarza, który od razu skierował go na operację. Muzyk wrócił już na scenę, ale Taylorowi zabroniono mocno trzepać głową z wiadomych przyczyn.

Teraz również Jim Root udostępnił zdjęcie ze szpitala informując, że przeszedł operację kręgosłupa. Po pierwsze muzyk podziękował wszystkim za urodzinowe życzenia, bowiem wypadły one 2 października. Potem jednak napisał o tym, co się stało 4 października 2016 roku:

Wydaje się, że pęknięte kręgi i uszkodzone dyski są zawodowym ryzykiem metalowych kapel. Tak więc wczesnym rankiem po koncercie na festiwalu Louder Than Life poleciałem na operację wymiany dysku, która odbyła się rano 4 października 2016. Byłem nieco obolały i zmęczony po długiej podróży samolotem oraz od narkozy, ale czuję się już dobrze.

Oczywiście minie jeszcze trochę czasu zanim gitarzysta wróci do pełnej formy:

Chociaż nie będę tak „żwawy” na scenie jak wcześniej to niecierpliwie czekam na nadchodzące koncerty Knotfest i miejsca, które odwiedzimy w międzyczasie.

Festiwal odbędzie się w dniach 15-16 październik 2016 w Meksyku, zatem muzyk ma jeszcze trochę czasu, żeby odpocząć.

Root również żartobliwie wyznał, że napisanie tej wiadomości zajęło mu trochę czasu, a i tak część osób nie przeczyta wszystkiego do końca. Dlatego też zapewne zdjęcie przedstawia podniesiony środkowy palec muzyka:

Zobaczcie też, jak gitarzysta wypadł podczas koncertu zagranego tuż przed operacją:

Podczas imprezy Louder Than Life 2016 wystąpił również Korn, który zaprosił na scenę wokalistę Slipknota, Coreya Taylora, by wspólnie zagrać najnowszy singiel kapeli zatytułowany  „A Different World”.

Trzymamy kciuki za szybki pozdrów do zdrowia!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.