Jimi Hendrix pojawi się w najnowszym filmie "Bill & Ted Face the Music"

02.08.2019 12:21
Jimi Hendrix pojawi się w najnowszym filmie "Bill & Ted Face the Music" Fot. . kadr z wideo YouTube: Jimi Hendrix - The Photo Autobiographies/Bob Pokress

Coraz częściej filmowcy zabierają się za robienie remake'ów i sequeli. Keanu Reeves potwierdził, że powstaje 3. część "Billa i Teda". Teraz dowiedzieliśmy się, kogo zobaczymy w filmie

Na początku lipca 2019 roku informowaliśmy was o tym, że pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji trafiły do sieci. Jako głównych bohaterów ponownie zobaczymy Keanu Reevesa w roli Teda "Theodore'a" Logana i Alexa Wintera jako Billa S. Prestona.

Jimi Hendrix w filmie "Bill & Ted Face the Music"

Jak podaje Ultimateclassicrock.com, w filmie pojawi się Jimi Hendrix. Muzyka prawdopodobnie zagra DazMann Still. Na serwisie Metro pojawiły się także informacje o innych artystach, którzy pokażą się w filmie. Louisa Armstronga zagra Jeremiah Craft, w Mozarta wcieli się Daniel Door i Sharon Gee w Linga Luna.

Przeczytaj także

O czym opowie najnowszy film? Główni bohaterowie są już dorośli, ale wciąż nie napisali piosenki, która pewnego dnia mogłaby uratować świat. W końcu kosmici przybywają na Ziemię i informują Billa i Teda, że zostały im 24 godziny, żeby napisać utwór, który zmieni wszystko. Mężczyzn ogarnia panika. Premiera produkcji odbędzie się prawdopodobnie w 2020 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Bill i Ted 3: Wybrano aktorki, które zagrają córki głównych bohaterów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.