02.08.2019 12:21

Jimi Hendrix pojawi się w najnowszym filmie "Bill & Ted Face the Music"

Coraz częściej filmowcy zabierają się za robienie remake'ów i sequeli. Keanu Reeves potwierdził, że powstaje 3. część "Billa i Teda". Teraz dowiedzieliśmy się, kogo zobaczymy w filmie

Jimi Hendrix
fot. kadr z wideo YouTube: Jimi Hendrix - The Photo Autobiographies/Bob Pokress

Na początku lipca 2019 roku informowaliśmy was o tym, że pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji trafiły do sieci. Jako głównych bohaterów ponownie zobaczymy Keanu Reevesa w roli Teda "Theodore'a" Logana i Alexa Wintera jako Billa S. Prestona.

Jimi Hendrix w filmie "Bill & Ted Face the Music"

Jak podaje Ultimateclassicrock.com, w filmie pojawi się Jimi Hendrix. Muzyka prawdopodobnie zagra DazMann Still. Na serwisie Metro pojawiły się także informacje o innych artystach, którzy pokażą się w filmie. Louisa Armstronga zagra Jeremiah Craft, w Mozarta wcieli się Daniel Door i Sharon Gee w Linga Luna.

Bill i Ted 3 - zdjecia z planu
Bill i Ted 3 - zdjecia z planu
Przeczytaj także Pierwsze zdjęcie z planu filmowego "Bill i Ted 3" pojawiło się w sieci

O czym opowie najnowszy film? Główni bohaterowie są już dorośli, ale wciąż nie napisali piosenki, która pewnego dnia mogłaby uratować świat. W końcu kosmici przybywają na Ziemię i informują Billa i Teda, że zostały im 24 godziny, żeby napisać utwór, który zmieni wszystko. Mężczyzn ogarnia panika. Premiera produkcji odbędzie się prawdopodobnie w 2020 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Bill i Ted 3: Wybrano aktorki, które zagrają córki głównych bohaterów

Tagi: Jimi Hendrix Keanu Reeves