Joan Jett opublikowała nowy utwór „Fresh Start” z dokumentu „Bad Reputation”

Aleksandra Degórska
12.09.2018 11:14
Joan Jett opublikowała nowy utwór „Fresh Start” z dokumentu „Bad Reputation” Fot. shutterstock.com

Gitarzystka stworzyła nową piosenką na potrzeby dokumentu o jej życiu i karierze. Jak brzmi utwór Joan Jett pod tytułem „Fresh Start”?

Joan Jett udostępniła nowy utwór i jest to pierwsze nagranie gitarzystki od czasów wydania albumu „Unvarnished” w 2013 roku. Kawałek „Fresh Start” powstał na potrzeby dokumentu o wokalistce „Bad Reputation”.

Joan Jett z nowym utworem „Fresh Start”

W najnowszej piosence Joan Jett postanowiła odpowiedzieć na trudne pytanie - co się dzieje z wokalistą rockowym, gdy się starzeje:

Czasami musisz sobie powiedzieć: Czy nadal cieszy mnie to, czym się zajmuję? Muszę znaleźć znowu ten ogień. Część osób myśli po prostu o rocku. Zawsze była to działka młodych, którzy piszą o seksie, miłości i imprezach. Gdy rockmani się starzeją, o czym piszą? Nie wiem czy jest na to odpowiedź, ale niecierpliwie na nią czekamy.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się numer „Fresh Start”:

„Bad Reputation” - film dokumentalny o Joan Jett

W produkcji „Bad Reputation” został przybliżony profil Joan Jett oraz historia jej muzycznej kariery. Wszystko zaczyna się od roku 1971, kiedy 13-letnia Joan poprosiła rodziców o gitarę elektryczną na święta Bożego Narodzenia. Film opowiada nie tylko o samej Jett, ale również przybliża amerykańskie realia lat 70. XX wieku.

W obrazie nie zabrakło rozmów z artystami i osobami związanymi z Jett oraz materiałów archiwalnych. Za reżyserię „Bad Reputation” wziął się Kevin Kerslake, który był również odpowiedzialny za „Bob Marley Legend Remixed Documentary”, „Electric Daisy Carnival Experience”,oraz „As I AM: The Life and Times of DJ AM”.

Premiera odbędzie się 28 września 2018 roku. Na razie nie wiadomo, czy „Bad Reputation” zobaczymy w Polsce.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.