Joan Jett zmiażdżyła Teda Nugenta: "to jest gość, który narobił w spodnie, żeby uniknąć wojska"

05.05.2022 13:22
Joan Jett zmiażdżyła Teda Nugenta: "to jest gość, który narobił w spodnie, żeby uniknąć wojska" Fot. Invision/Invision/East News

Joan Jett to jedna z ikon rock and rolla, która mówi jak jest i nie owija w bawełnę. Ostatnio na kompletną masakrę nastawił się jej Ted Nugent.

Joan Jett kompletnie zmiażdżyła Teda Nugenta

Niedawno Rolling Stone udostępnił swoją listę 100 najlepszych gitarzystów w historii. Na niej pojawiła się m.in. Joan Jett, co nie spodobało się drugiemu bohaterowi tego tekstu, czyli Tedowi Nugentowi. Ten stwierdził po zapoznaniu się z listą, że trzeba mieć "g*wno w mózgu i być bezdusznym śmieciem", żeby umieścić Jett na tej liście.

Polecamy

Nugent szybko wyjaśnił, że za jego słowami nie kryje się żadna ukryta agenda:

Uwielbiam Joan. Jedne z moich ulubionych wspomnień są związane z lesbijkami. Uwielbiam lesbijki.

Nugent cały czas mówi, że uwielbia Joan Jett, a jego słowa odnoszą się tylko i wyłącznie do tego, że jego zdaniem artystka nie powinna być na liście stu najlepszych gitarzystów w historii (bo w końcu trzeba mieć "g*wno w mózgu", żeby tak uznać). To jest jednak nieważne, bo sama zainteresowana niedawno totalnie go zmiażdżyła w rozmowie z NME.

Jeden z dziennikarzy w pewnym momencie wspomniał o niedawnych komentarzach Nugenta, na co artystka odpowiedziała:

Czy jemu chodziło... że powinien być na tej liście zamiast mnie? To by było dość typowe, całe życie byłam niedoceniana w naszym świecie. Ale Ted Nugent musi sobie radzić z tym, że jest Tedem Nugentem. Musi żyć w swoim ciele, więc to jest wystarczająca kara.

Polecamy

Później dodała jeszcze kolejną, arcypiękną szpilę:

On nie jest twardym gościem. On gra twardego gościa, ale to typ, który dosłownie zes*ał się w spodnie, żeby nie musieć iść do wojska.

Joan Jett niedługo wybierze się w stadionową trasę po USA z Mötley Crüe, Def Leppard oraz Poison. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.