Joe Perry odwołał koncerty zaplanowane na 2018. Czy gitarzysta wróci na scenę?

Aleksandra Degórska
21.11.2018 13:33
Joe Perry odwołał koncerty zaplanowane na 2018. Czy gitarzysta wróci na scenę? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muzyk Aerosmith trafił do szpitala i chociaż jego stan się polepszył, to niestety musiał odwołać koncerty.

Gitarzysta Aerosmith trafił do szpitala 10 listopada 2018 po tym, jak gościnnie wystąpił na koncercie Billy'ego Joela w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Joe Perry poczuł się słabo w szatni i miał problemy z oddychaniem. Ratownicy umieścili mu rurkę intubacyjną po czym muzyk trafił do szpitala. Chociaż stan gitarzysty Aerosmith poprawił się jeszcze podczas jego pobytu w szpitalu, to jednak Joe Perry nie wróci na scenę w 2018 roku.

Joe Perry odwołał koncerty zaplanowane na 2018 rok

Muzyk udostępnił zdjęcie na Instagramie dziękując fanom, którzy mocno go wspierają. Jednocześnie poinformował o tym, że będzie musiał odwołać zaplanowane na 2018 rok koncerty w Stanach Zjednoczonych:

Jestem obecnie w domu i czuję się dobrze, ale lekarz zalecił mi odpoczynek zanim znowu wrócę na scenę, więc niestety muszę odwołać nadchodzące koncerty. Czekałem niecierpliwie na koncerty z Bradem oraz Garym i na moich fanów, którzy chcieli pojawić się na tych występach i nas wspierać. Wrócimy jak tylko to będzie możliwe. Życzę Wam radosnych Świąt i do zobaczenia w 2019.

Joe Perry miał zaplanowane koncerty od 30 listopada 2018 do 16 grudnia 2018 w USA. Na razie nie wiadomo, czy występy odbędą się w późniejszym terminie.

Problemy zdrowotne gitarzysty Aerosmith

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy muzyk trafił do szpitala. W lipcu 2016 roku Joe Perry zasłabł na scenie podczas koncertu z Hollywood Vampires - prawdopodobnie doszło do takiej sytuacji z powodu przemęczenia gitarzysty. Muzycy musieli odwołać swój występ w programie The Late Show With Stephen Colbert.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.