Joe Perry trafił do szpitala po gościnnym występie na koncercie Billy'ego Joela

Aleksandra Degórska
13.11.2018 10:31
Joe Perry trafił do szpitala po gościnnym występie na koncercie Billy'ego Joela Fot. Sputnik/EAST NEWS

Muzyk trafił do szpitala tuż po tym, jak wystąpił na koncercie Billy'ego Joela. Jak się czuje Joe Perry?

Gitarzysta Aerosmith, Joe Perry, 10 listopada 2018 roku wystąpił gościnnie na koncercie Billy'ego Joela w Madison Square Garden w Nowym Jorku, gdzie zagrał hit Aerosmith "Walk This Way". Niestety po tym występie źle się poczuł w garderobie, miał problemy z oddychaniem i stracił przytomność.

Joe Perry trafił do szpitala

Jak podał TMZ, ratownicy zajmowali się Perrym przez 40 minut i umieścili rurkę intubacyjną, żeby ułatwić mu oddychanie. Następnie przewieziono gitarzystę do pobliskiego szpitala.

Przedstawiciel muzyka zdradził, że tego dnia Joe Perry miał problem z oddychaniem i ratownicy byli zmuszeni wykonać zabieg intubacji. Muzyk czuje się już lepiej:

Rano kolejnego dnia Perry przebywa w szpitalu, jest świadomy i reaguje. Gitarzysta nie pojawi się na Rock And Roll Fantasy Camp we Florydzie, za co bardzo przeprasza. Perry zamierza wrócić na trasę pod koniec listopada.

Jak na razie nie podano przyczyny problemów zdrowotnych muzyka Aerosmith.

Problemy zdrowotne gitarzysty Aerosmith

W lipcu 2016 roku Perry trafił do szpitala po tym, jak zasłabł na scenie podczas koncertu z Hollywood Vampires. Supergrupa była zmuszona odwołać swój występ w programie The Late Show With Stephen Colbert. Prawdopodobnie gitarzysta zasłabł wówczas z powodu przemęczenia.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.