Joe Perry uważa, że Johnny Depp wolałby być muzykiem niż aktorem
01.07.2019 13:11
Joe Perry uważa, że Johnny Depp wolałby być muzykiem niż aktorem Fot. . kadr z wideo

Joe Perry, Alice Cooper i Johnny Depp to koledzy z jednego zespołu. Podczas jednego z wywiadów gitarzysta Aerosmith wypowiedział się o jednym z muzyków. 

Hollywood Vampires to zespół, który rozpoczął swoją działalność już w latach 70.. To właśnie wtedy Alice Cooper stworzył ze swoimi przyjaciółmi rockową grupę. W skład zespołu wchodzili John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon, Micky Dolenz i Harry Nilsson. Chociaż supergrupa istniała krótko, ich historia obrosła prawdziwą legendą. W 2015 roku Alice Cooper razem z Joe Perrym reaktywowali Hollywood Vampires i zaprosili do współpracy sławnego aktora, Johnny'ego Deppa. 

Joe Perry o karierze Johnny'ego Deppa

W ostatnim wywiadzie, którego Joe Perry udzielił dla magazynu "Consequence of Sound", gitarzysta wypowiedział się na temat kariery aktorskiej i muzycznej kolegi z zespołu, Johnny'ego Deppa. Według muzyka, w duszy aktora od zawsze grała muzyka: 

Myślę, że gdyby miał wybór, byłby gwiazdą rocka - ale nie gwiazdą rocka w sensie bycia sławnym, tylko mającym swoje koncerty. Nie jestem pewien, czy jest tak zachwycony byciem gwiazdą. [...] Ci, którzy znają Johnny'ego wiedzą, że pojechał do Kalifornii razem z zespołem, bo chciał spróbować swoich sił w muzyce, ale po prostu trafił na aktorstwo, odkrył, że ma talent i wykorzystał to. 

Przeczytaj także

Gitarzysta dodał później: 

Oczywiście, znam go całkiem dobrze i wiem, że on bardzo szanuje ten talent i że zawsze daje z siebie wszystko. Chodzi o to, że on na prawdę jest outsiderem. Po prostu znalazł własną drogę. [...] Nigdy nie poznałem przez niego żadnego aktora. Poznałem muzyków, ale nie aktorów. I wiesz, przechodząc przez jego dom, ma studio w salonie i wiszące gitary na ścianach. Kiedy go poznałem, całkiem szybko się zaprzyjaźniliśmy. 

Zobacz także: Johnny Depp zaśpiewał utwór "Heroes" Davida Bowiego

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.