01.07.2019 13:11

Joe Perry uważa, że Johnny Depp wolałby być muzykiem niż aktorem

Joe Perry, Alice Cooper i Johnny Depp to koledzy z jednego zespołu. Podczas jednego z wywiadów gitarzysta Aerosmith wypowiedział się o jednym z muzyków. 

Joe Perry o karierze Johnny'ego Deppa
fot. kadr z wideo

Hollywood Vampires to zespół, który rozpoczął swoją działalność już w latach 70.. To właśnie wtedy Alice Cooper stworzył ze swoimi przyjaciółmi rockową grupę. W skład zespołu wchodzili John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon, Micky Dolenz i Harry Nilsson. Chociaż supergrupa istniała krótko, ich historia obrosła prawdziwą legendą. W 2015 roku Alice Cooper razem z Joe Perrym reaktywowali Hollywood Vampires i zaprosili do współpracy sławnego aktora, Johnny'ego Deppa. 

Joe Perry o karierze Johnny'ego Deppa

W ostatnim wywiadzie, którego Joe Perry udzielił dla magazynu "Consequence of Sound", gitarzysta wypowiedział się na temat kariery aktorskiej i muzycznej kolegi z zespołu, Johnny'ego Deppa. Według muzyka, w duszy aktora od zawsze grała muzyka: 

"

Myślę, że gdyby miał wybór, byłby gwiazdą rocka - ale nie gwiazdą rocka w sensie bycia sławnym, tylko mającym swoje koncerty. Nie jestem pewien, czy jest tak zachwycony byciem gwiazdą. [...] Ci, którzy znają Johnny'ego wiedzą, że pojechał do Kalifornii razem z zespołem, bo chciał spróbować swoich sił w muzyce, ale po prostu trafił na aktorstwo, odkrył, że ma talent i wykorzystał to.  "

Hollywood Vampires i Hollywood Undead na koncercie w Warszawie
Hollywood Vampires i Hollywood Undead na koncercie w Warszawie
Przeczytaj także Hollywood Vampires i Hollywood Undead zagrali w Warszawie [RELACJA + GALERIA]

Gitarzysta dodał później: 

"

Oczywiście, znam go całkiem dobrze i wiem, że on bardzo szanuje ten talent i że zawsze daje z siebie wszystko. Chodzi o to, że on na prawdę jest outsiderem. Po prostu znalazł własną drogę. [...] Nigdy nie poznałem przez niego żadnego aktora. Poznałem muzyków, ale nie aktorów. I wiesz, przechodząc przez jego dom, ma studio w salonie i wiszące gitary na ścianach. Kiedy go poznałem, całkiem szybko się zaprzyjaźniliśmy.  "

Zobacz także: Johnny Depp zaśpiewał utwór "Heroes" Davida Bowiego

Tagi: Alice Cooper Joe Perry Johnny Depp Hollywood Vampires