Joe Pesci nagrał piosenkę z Adamem Levinem z Maroon 5. Jak brzmi "Baby Girl"?

07.11.2019 09:58
Joe Pesci nagrał piosenkę z Adamem Levinem z Maroon 5. Jak brzmi "Baby Girl"? Fot. . kadr z wideo The Irishman | Official Trailer | Netflix/YouTube

Okazuje się, że Joe Pesci to świetny wokalista. Aktor postanowił nagrać płytę, na której usłyszymy również Adama Levine'a z Maroon 5.

"Irlandczyk" to najnowsza produkcja Martina Scorsese. Produkcja zadebiutuje na Netfliksie i opowie historię płatnego mordercy, który działał na zlecenie mafii. Co ciekawe, historia przedstawiona w filmie jest oparta na faktach. W rzeczywistości istniał ktoś taki, jak Frank Sheeran, który był weteranem II Wojny Światowej. Gangsterska historia rozgrywa się na przestrzeni kilku lat i porusza temat jednej z ciekawszych zagadek Stanów Zjednoczonych.

Joe Pesci nagrał piosenkę z Adamem Levinem z Maroon 5. Jak brzmi "Baby Girl"?

W filmie wystąpili Al Pacino, który po raz pierwszy współpracuje ze Scorsese, Robert De Niro i Joe Pesci. Ten ostatni może się pochwalić nie tylko talentem aktorskim, ale również muzycznym. Wspólnie z Adamem Levinem z Maroon 5 nagrali piosenkę "Baby Girl".

Przeczytaj także

"Baby Girl" to jedna z dwóch piosenek nagranych przez tych panów. Jak podaje Entertainment Weekly na najnowszej płycie Joe Pesciego usłyszymy jeszcze jedną piosenkę w wykonaniu aktora i frontmana Maroon 5.Tak prezentuje się tracklista płyty "Still Singing":

1. How About You
2. Falling In Love is Wonderful
3. I Remember April
4. I’ll Be Seeing You
5. Round Midnight
6. If I Should Lose You
7. My Cherie Amour (feat. Adam Levine)
8. In My Solitude
9. Folks Who Live On The Hill
10. If I Ever Lost You
11. The Nearness of You (feat. Jimmy Scott)
12. Exodus
13. Baby Girl (feat. Adam Levine)

Okazuje się, że Joe Pesci śpiewał zanim zaczął pojawiać się na wielkim ekranie. Aktor i muzyk jest częściowo odpowiedzialny za powstanie The Four Seasons, a w 1968 roku wydał płytę "Little Joe Sure Can Sing". Jak podaje Collider.com, Pesci chce przejść na aktorską emeryturę. "Irlandczyk" jest ostatnim filmem w którym zagra Joe. Premiera odbędzie się 27 listopada 2019 roku na Netfliksie.

Zobacz także: Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu "Irlandczyk"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.