27.01.2017 12:13

Joey Belladonna pokazał czego nie należy robić, gdy spotykasz gwiazdę

Wokalista Anthrax podpowiedział fanom jak trzeba się zachować, gdy przed Tobą staje twój rockowy idol. Ważne, żeby opanować emocje i nie zrobić z siebie głupka...

Joey Belladonna pokazał czego nie należy robić, gdy spotykasz gwiazdę
foto: kadr z wideo

W momencie, kiedy wybierasz się na Meet&Greet, spotykasz muzyka przy wyjściu z sali koncertowej czy przypadkowo widzisz go na ulicy serce zaczyna Ci tak szalenie bić, że nie możesz opanować swoich emocji i nie wiesz za bardzo co robić - czy biec w jego stronę czy uciekać ze strachu.

W końcu nikt Cię nie uczy jak się zachowywać w takiej sytuacji. Jednak całe szczęście Joey Belladonna wraz z dziennikarzami postanowił pokazać, co trzeba robić, gdy chcesz dostać autograf czy zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą.

Zasady są w sumie proste - nie ma nic lepszego niż spokojnie podejść do muzyka, porządnie go pochwalić i poprosić o zdjęcie czy autograf na płycie. Gorzej jeśli fan zachowuje się jak napalona nastolatka i rzuca się na gwiazdę prosząc o autograf na piersi czy pośladku. Prawdziwą tragedią jest, gdy człowiek myli gwiazdę i podchodzi z płytą Foo Fighters do wokalisty Anthrax - to jest błąd dyskwalifikujący.

Obejrzyjcie krótki instruktaż:

Już niedługo będzie można wypróbować te zasady, bowiem Anthrax zawita do Warszawy 10 marca 2017, gdzie wystąpi w klubie Stodoła. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę „For All Kings”. Jest 11. krążek w dorobku zespołu i pierwszy z udziałem gitarzysty Jonathana Donaisa, który zastąpił Roba Caggiano.

Chcielibyście osobiście poznać wokalistę grupy Anthrax?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Joey Belladonna Anthrax