15.01.2015 10:04

Joey Jordison szykuje nowe Scar the Martyr?

Były perkusista Slipknota daje pewne wskazówki. Wokalista odszedł z zespołu w kwietniu 2014 r. To mógł być koniec. Jednak po 9 miesiącach fanpage zespołu odżył.

Joey Jordison szykuje nowe Scar the Martyr?
foto: materiały prasowe

Ktoś z kapeli Scar the Martyr wrzucił na Facebook zdjęcia instrumentów. Jest to pierwszy wpis i druga aktywność (po zmianie zdjęcia profilowego na okładkę debiutanckiej płyty) od 21 kwietnia 2014 roku. Muzycy poinformowali wtedy, że szukają nowego wokalisty.

scar-the-martyr-fb

Perkusja, gitary i… mikrofon. Czyżby muzycy zwerbowali już nowego członka zespołu?

Poprzedni wokalista, Henry Derek Bonner, odszedł od nich wskutek muzycznych nieporozumień zaledwie po roku wspólnego grania. Niedawny wypadek samochodowy może przestawi mu trochę priorytety, ale raczej nie gust muzyczny na tyle, by wrócić do Scar the Martyr.

Wypadek samochodowy byłego wokalisty

W niedzielę 11 stycznia w samochód Bonnera uderzył pijany kierowca. Auto muzyka przekoziołkowało 3 razy, by ostatecznie wylądować na dachu. O zdarzeniu poinformowała jego aktualna kapela, Thrown Into Exile.

thrown-into-exile

Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia! Gdy to nastąpi, pewnie będzie chciał poświęcić trochę czasu swojemu najnowszemu projektowi. W grudniu 2014 roku do współpracy zaprosili go byli muzycy Megadeth, gitarzysta Chris Broderick i perkusista Shawn Drover.

My tymczasem, przy dźwiękach „Blood Host” z debiutanckiej płyty Scar the Martyr, czekamy na informację, kto dołączy do Joeya Jordisona na drugiej płycie...

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Scar the Martyr