Johnny Depp: Aktorzy tworzący muzykę są dla mnie obrzydliwi

Magda Słomka
21.01.2015 12:13
Johnny Depp: Aktorzy tworzący muzykę są dla mnie obrzydliwi Fot. Splash News / East News

The Johnny Depp Band na razie na pewno nie powstanie. Artysta skrytykował aktorów, którzy wykorzystują swoją sławę do osiągnięcia sukcesu na scenie. A co z nim?

Johnny Depp postanowił zaatakować aktorów, którzy za pomocą swojej popularności chcą zrobić karierę muzyczną.

Cała ta idea jest dla mnie obrzydliwa.

Zaraz, zaraz... Zastanówmy się czym zajmuje się sam Depp... Jest jednym z najsłynniejszych aktorów na świecie i nagrał utwór z Oasis, występował na koncertach i nagraniach Marilyna Mansona, grał także na gitarze z supergrupą New Basement Tapes, Joe Perrym, Jello Biafrą, Aerosmith, Paulem McCartneyem, Alice Cooperem, Ryanem Adamsem. I tak dalej i tak dalej... Wychodzi na to, że Johnny brzydzi się samego siebie...?

Nie do końca. On sam zajmujący się muzyką, nie jest nikim złym.

Miałem wiele szczęścia mogąc grać na płytach moich przyjaciół  i to wciąż się dzieje. Muzyka jest częścią mojego życia... Jednak nigdy nie usłyszycie czegoś takiego jak The Johnny Depp Band. Tak się nie stanie.

Depp jest zadowolony z bycia drugoplanowym muzykiem. Ważne jest dla niego, by ludzie doceniali go na scenie za to, jak gra na gitarze, a nie za to, że jego twarz codziennie pojawia się na okładkach najpopularniejszych czasopism.

Luksusem jest to, że ktoś z pewną liczbą sukcesów na swoim koncie w zawodzie aktora, jeśli jest choć trochę uzdolniony muzycznie, może wyjść do ludzi i wykorzystywać swoją dobrą passę w innych dziedzinach. Ale nienawidzę tej idei: „Chodź i zobacz jak gram na gitarze, bo widziałeś mnie w dwunastu filmach”. To nie powinno tak wyglądać. Chcesz, by ludzie słuchali twojej muzyki, bo są zainteresowani właśnie i tylko nią.

Zobaczcie jak grało mu się z Marilynem Mansonem!

Johnny ma rację czy jednak coś kręci?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.