Johnny Depp dołączy do zespołu Marilyna Mansona?

Kamil Kacperski
18.01.2018 10:31
Johnny Depp dołączy do zespołu Marilyna Mansona? Fot. kadr z wideo

Kontrowersyjny wokalista napisał na swoim Twitterze, że aktor rozważa dołączenie do zespołu jako gitarzysta. Brzmi to bardzo prawdopodobnie.

Johnny Depp i Marilyn Manson swoją popularnością przebijają niejedną celebrycką parę. Panowie przyjaźnią się nie od dziś - aktor wystąpił w dwóch klipach do wydanego w 2017 roku albumu Mansona zatytułowanego „Heaven Upside Down”. Oprócz tego, Depp kilkukrotnie pojawiał się na scenie  podczas koncertów wokalisty.

Jednak jak napisał na swoim Twitterze sam Marilyn Manson, Depp rozważa dołączenie do zespołu swojego przyjaciela na stałe:

Johnny Depp rozważa dołączenie do zespołu jako gitarzysta. Brzmi dobrze?

Jeśli natomiast jesteście ciekawi, jak takie połączenie by brzmiało, to śpieszymy z pomocą:

Czy Johnny Depp i Marilyn Manson wystąpią razem w Polsce w 2018 roku?

Zespoły obydwóch panów mają zaplanowane koncerty w Warszawie w 2018 roku. Depp pojawi się jako część Hollywood Vampires, w którym występują jeszcze Alice Cooper i Joe Perry, natomiast Manson przyjedzie w towarzystwie Stone Sour, zespołu Coreya Taylora. Co jest jednak bardzo ciekawe, to fakt, że obydwa koncerty odbywają się dzień po dniu w tej samej hali - na Torwarze 12 czerwca wystąpi Depp, a 13 zagra Manson. Niestety, nie dojdzie to do skutku, ponieważ 13 czerwca Hollywood Vampires wystąpią w czeskiej Pradze. Nie mniej jednak, warto pomarzyć.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.