19.08.2015 11:24

Johnny Depp i Gene Simmons zagrali utwory Kiss

Do artystów dołączyli też Gilby Clarke, Gary Cherone i Nuno Bettencourt. Posłuchajcie, jak brzmiały kawałki „Deuce” i „Rock And Roll All Nite” w wyjątkowym wykonaniu!

Johnny Depp i Gene Simmons zagrali utwory Kiss
foto: twitter.com/liptool

Muzycy wzięli udział w charytatywnym koncercie na rzecz chorych dzieci. Wydarzenie miało na celu wsparcie finansowe fundacji Mending Kids, która zapewnia maluchom opiekę chirurgiczną na całym świecie.

Koncert odbył się w klubie Lucky Strike Live w Los Angeles, a bilet wstępu na imprezę kosztował 150 dolarów.

Jak supergrupa spisała się na scenie?

Dla Johnny’ego Deppa występ w ramach tej akcji charytatywnej miał spore znaczenie.

"

Jestem zachwycony tym, że mogłem być częścią wydarzenia, które przynosi korzyści dzieciom na całym świecie. Mending Kids nie tylko zmienia życie tym maluchom, ale przyczynia się także do rozwoju krajów, które potrzebują pomocy w zakresie opieki medycznej. "

Prawdopodobnie nie tylko dobre serce przywiodło artystę na scenę – aktor po prostu lubi muzykować. Mimo, iż jeszcze w styczniu 2015 roku Depp wyznał, że „aktorzy tworzący muzykę są obrzydliwi”, Johnny nie stroni od udziału w projektach muzycznych.

Depp do tej pory nagrał utwór z Oasis, występował na koncertach i brał udział w nagraniach kawałków Marilyna Mansona, grał także na gitarze z supergrupą New Basement Tapes, Joe Perrym, Jello Biafrą, Aerosmith, Paulem McCartneyem, Alice Cooperem, Ryanem Adamsem.

W lutym 2015 roku dowiedzieliśmy się, że Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry tworzą supergrupę Hollywood Vampires. Ponadto zespół planuje już wydanie swojej debiutanckiej płyty...

Podobają Wam się utwory Kiss w takiej odsłonie?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Johnny Depp Gene Simmons Kiss Nuno Bettencourt