Johnny Depp wystąpił w klipie Marilyna Mansona do „Say10”

Aleksandra Degórska
10.10.2017 11:44
Johnny Depp wystąpił w klipie Marilyna Mansona do „Say10” Fot. kadr z wideo

Panowie szaleją w teledysku do utworu z krążka „Heaven Upside Down”. W klipie oczywiście nie zabrakło nagich kobiet i dużo krwi...

Album „Say10” miał być walentynkowym prezentem w 2017 roku. Do tego jednak nie doszło i krążek ukazał się 6 października 2017 roku pod tytułem „Heaven Upside Down”. Data premiery została przesunięta, bowiem jak sam przyznał Manson - historia opowiedziana na płycie była niekompletna i do materiału dorzucono dodatkowe trzy utwory - „Revelation #12,” „Heaven Upside Down” i „Saturnalia”.Kilka premierowych kompozycji fani usłyszeli m.in. na Metal Hammer Festival 21 lipca 2017 roku.

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Tyler Bates, z którym muzyk współpracował już przy płycie „The Pale Emperor” z 2015 roku. Na pierwszy ogień trafił kawałek „We Know Where You Fucking Live”, następnie usłyszeliśmy „Kill4Me”.

Teraz Marilyn Manson podzielił się najnowszym teledyskiem do numeru „Say10”, w którym obok muzyka wystąpił jego kumpel Johnny Depp. Jak na Mansona przystało jest mrocznie, seksownie i bardzo niegrzecznie.

W związku z premierą nowego wydawnictwa Manson udziela wywiadów, z których można dowiedzieć się wielu ciekawostek, jak chociażby spór z Justinem Bieberem na temat koszulek z wizerunkiem Marilyna, czy nastawienie wokalisty do trójkącików. Co więcej wokalista wyznał, że jego bohaterami są David Bowie i Lucyfer. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.