Johnny Depp zagrał z Aerosmith podczas koncertu w Las Vegas [WIDEO]

11.10.2019 14:39
Johnny Depp zagrał z Aerosmith podczas koncertu w Las Vegas [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Do grupy Aerosmith na jednym z ich ostatnich koncertów w Las Vegas dołączył Johnny Depp. Artyści wykonali razem utwór "Toys in the Attic".

Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith założyli w 2015 roku supergrupę Hollywood Vampires. Muzycy nagrali debiutancki album, który miał być hołdem dla rockowych muzyków zmarłych w latach 70. 21 czerwca 2019 roku zespół wydał swój drugi album, na którym znalazły się głównie oryginalne kompozycje formacji. 

Johnny Depp i Aerosmith na scenie w Las Vegas

Fanów Hollywood Vampires nie zdziwi zatem, że Joe Perry wykorzystał znajomość z aktorem i zaproponował mu wspólny występ ze swoim drugim zespołem. Dzięki temu obecni na jednym z ostatnich koncertów Aerosmith mogli zobaczyć formację w niecodziennym składzie.

Przeczytaj także

Grupa Aerosmith zagrała 8 października 2019 roku w Las Vegas. Muzycy zaprosili na scenę aktora Johnny'ego Deppa. Artyści wykonali wspólnie utwór "Toys in the Attic". Kompozycja pochodzi z trzeciego albumu studyjnego grupy o tym samym tytule, który został wydany w 1975 roku. 

Zobacz też: Steven Tyler upadł na scenie podczas koncertu Aerosmith [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.