24.05.2018 10:42

Johnny Depp zaśpiewał „Heroes” Davida Bowiego na koncercie Hollywood Vampires

Słynny aktor wykonał wielki przebój brytyjskiej legendy rocka na koncercie grupy Hollywood Vampires.

Johnny Depp zaśpiewał „Heroes” Davida Bowiego na koncercie Hollywood Vampires
foto: kadr z wideo

Johnny Depp to człowiek wielu talentów. Należy do największych gwiazd kina, a publiczność pokochała go za takie role, jak Edward Nożycoręki, Jack Sparrow z „Piratów z Karaibów” i Willy Wonka z „Charlie i fabryka czekolady”. Jest jednak również muzykiem – świetnie gra na gitarze, a jak się okazuje, potrafi również śpiewać.

Depp występuje w supergrupie Hollywood Vampires, w której jego muzycznymi partnerami są Alice Cooper i Joe Perry z Aerosmith. Zespół wykonuje zarówno przeboje jego członków, jak i covery słynnych utworów z rockowego kanonu. W repertuarze ma między innymi „Heroes” Davida Bowiego, w którym obowiązki wokalne przejmuje Johnny Depp.

Hollywood Vampires wykonali wielki hit Bowiego z 1977 roku na koncercie w Sands Bethlehem Event Center w Bethlehem w Pensylwanii 21 maja 2018. Sprawdźcie, jak poradził sobie Johnny z tym słynnym numerem:

Hollywood Vampires w Polsce

Także polska publiczność będzie miała już niedługo okazję zobaczyć Deppa z gitarą i za mikrofonem. Hollywood Vampires wystąpią 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w sprzedaży na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News David Bowie Johnny Depp Hollywood Vampires