10.06.2019 14:45

Johnny Depp zaśpiewał utwór "Heroes" Davida Bowiego

21 czerwca 2019 roku ukaże się nowa płyta supergrupy Hollywood Vampires. Jednym z utworów na płycie będzie cover Davida Bowiego "Heroes".

Johnny Depp
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Johnny Depp poza karierą aktorską rozwija również swój talent muzyczny. Artysta dołączył do supergrupy Hollywood Vampires powstałej w 2015 roku. Od tamtej pory Depp występuje obok Alice'a Coopera i Joe'a Perry'ego z Aerosmith z założeniem oddawania hołdu gwiazdą muzyki rockowej lat 70. Muzycy wykonują znane utwory zmarłych przedwcześnie gwiazd, aby ich muzyka pozostała wiecznie żywa.

Johnny Depp zaśpiewał utwór "Heroes" Davida Bowiego 

Debiutancki album zespołu ukazał się w 2015 roku, a artyści zapowiedzieli, że jego następca doczeka się swojej premiery już 21 czerwca 2019 roku. Zespół Hollywood Vampires opublikował wideo promujące nowe wydawnictwo.

Johnny Depp
Johnny Depp
Przeczytaj także Johnny Depp zatrudniał suflera, który czytał mu do ucha dialogi

Na drugiej płycie grupy - "Rise" pojawi się wyjątkowy cover Davida Bowiego z Johnnym Deppem na wokalu. Utworu możecie posłuchać już teraz:

W licznych wywiadach Alice Cooper pytany o nowy album Hollywood Vampires podkreśla, że płyta będzie zupełnie inna niż debiut. Podkreśla, że wszyscy muzycy mieli podobny wpływ na brzmienie materiału. 

Zobacz też: Hollywood Vampires i Hollywood Undead zagrali w Warszawie

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News David Bowie Hollywood Vampires