17.08.2018 15:56

Jon Sudano zaśpiewał „All Star” Smash Mouth na melodię… hymnu Związku Sowieckiego

Specjalnością tego youtubera są jedyne w swoim rodzaju covery… wciąż tej samej piosenki. Tym razem przeszedł samego siebie.

Jon Sudano zaśpiewał „All Star” Smash Mouth na melodię… hymnu Związku Sowieckiego
foto: kadr z wideo

Jon Sudano zdobył wielką popularność żartobliwymi coverami „All Star”, wielkiego przeboju grupy Smash Mouth. Vloger przekonuje internautów, że tekst tej piosenki jest tak uniwersalny, że pasuje do każdej muzyki.

Sudano śpiewa więc słowa „All Star” za każdym razem do innej melodii. Do tej pory nagrał je m.in. do muzyki z „Wonderwall” Oasis, „Everlong” Foo Fighters, „Smells Like Teen Spirit” Nirvany czy „Creep” Radiohead.

Jon Sudano - covery „All Star” Smash Mouth

Najbardziej niecodzienny cover Sudano przedstawił jednak ostatnio. Słowa hitu Smash Mouth zaśpiewał na melodię… hymnu Związku Socjalistycznych Republik Sowieckich, która obecnie jest także hymnem Rosji. Brzmi absurdalnie? Oczywiście. Bardziej absurdalne jest jednak to, że tekst „All Star” z niewyjaśnionych powodów dobrze współgra z tą muzyką.

Posłuchajcie sami:

Jak Sudano to robi, że jego covery zawsze tak dobrze brzmią? To jedna z największych tajemnic internetu – zaraz po tożsamości Klocucha.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele