26.01.2018 14:58

Jonathan Davis z Korna przedstawił solowy singiel „What It Is”

Utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu „American Satan”. Jonathan pracuje obecnie nad pierwszym solowym albumem.

Jonathan Davis z Korna przedstawił solowy singiel „What It Is”

Wokalista Korna działa na własną rękę już od dłuższego czasu. W 2007 roku ruszył w solową trasę, a rok później wystąpił nawet w Warszawie. Do tej pory niewiele jednak nagrał pod swoim nazwiskiem – dwa single i kawałek do gry „Silent Hill: Downpour”, a także kilka występów gościnnych, między innymi u rapera Xzibita.

Solowa kariera Davisa jednak wreszcie nabiera rozpędu. Wokalista nagrał solowy utwór na potrzeby filmu „American Satan”, thrillera w reżyserii Asha Avildsena i Matty’ego Beckermana, w którym wystąpili m.in. Denise Richards i Malcolm McDowell. Za soundtrack odpowiadają lider Korna i Nicholas O'Toole.

Utwór „What It Is” został opatrzony efektownym teledyskiem z Jonathanem w roli głównej. Zobaczcie sami:

Opis klipu na YouTube sugeruje, że historia w nim opowiedziana będzie kontynuowana. Być może nowe losy wykreowanej przez Jonathana postaci poznamy w teledyskach z jego pierwszego solowego albumu studyjnego, nad którym pracę muzyk rozpoczął już w… 2008 roku. Album o nieznanym jeszcze tytule ma trafić do sklepów w 2018 roku. Nie wiemy jeszcze na pewno, czy znajdzie się na nim „What It Is”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Korn Jonathan Davis