Jonathan Davis zdradził, co sądzi na temat Ozzy'ego Osbourne'a

23.09.2019 11:56
Jonathan Davis zdradził, co sądzi na temat Ozzy'ego Osbourne'a Fot. . shutterstock.com

Wokalista Korn udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat Księcia Ciemności, Ozzy'ego Osbourne'a.

Korn świętuje obecnie wydanie najnowszej płyty. "The Nothing" jest trzynastym albumem grupy i został wydany 13 września 2019 roku. Tuż po premierze krążka, kapela zagrała promocyjny koncert w Los Angeles. Zespół wykonał trzy utwory z nowej płyty. To najświeższe wydawnictwo Korna od czasu "The Serenity Of Suffering", który ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Z okazji promocji "The Nothing" Jonathan Davis udziela wielu wywiadów i odwiedza muzyczne programy. W jednej rozmowie opowiedział o Ozzym Osbournie.

Jonathan Davis wypowiedział się na temat Ozzy'ego Osbournea

Jonathan Davis był gościem specjalnym w programie BBC "The Rock Show With Johnnie Walker". W trakcie części, w której wybiera się "Boga Rocka" wokalista Korn postawił na Ozzy'ego:

Kocham Ozzy'ego. Dzięki niemu wyruszyliśmy w trasę po arenach [...]. Nauczył mnie sporo o muzycznym biznesie [...]. Uwielbiam w Ozzym to, że kiedy słyszysz jakiś jego utwór to w dwie sekundy go rozpoznasz. Black Sabbath pomogło stworzyć heavy metalową muzykę...

Przeczytaj także

Jonathan Davis wspominał, kiedy pierwszy raz usłyszał Ozzy'ego:

Pierwszy raz usłyszałem Ozzy'ego w telewizji, kiedy miałem 12 lub 13 lat... Nie sądziłem, że 10 lat później pojadę z nim w trasę. Jest Księciem Ciemności. Wszystkie rzeczy, które się o nim słyszy, są świetnymi historiami. Kogo obchodzi, czy są prawdziwe.One tworzą całą legendę Ozzy'ego. No i kocham jego głos. Uwielbiam molowe melodie, które wymyśla [...].

Korn zakończył niedawno trasę koncertową po Ameryce Północnej. 13 października kapela ma wystąpić na festiwalu w Sacramento. Zespół nie ogłosił jeszcze planów na 2020 rok.

Zobacz także: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.