Josh Homme do dzieciaka: Kopnę cię w twarz, ty mały pe*ale!

Maciej Koprowicz
18.12.2017 11:48
Josh Homme do dzieciaka: Kopnę cię w twarz, ty mały pe*ale! Fot. kadr z wideo

Już 9 lat temu w liderze Queens Of The Stone Age było dużo agresji, tedy jednak skończyło się na słownym ataku. Zobaczcie prorocze wideo!

Josh Homme z pewnością jest „bohaterem” największego skandalu 2017 roku w świecie rocka. Podczas koncertu w ramach KROQ Acoustic Christmas w Inglewood 10 grudnia 2017 lider QOTSA w trakcie gry na gitarze zaczął kopać stojące przy brzegu sceny oświetlenie. Oberwało się także fotografce, Chelsea LaurenJosh kopnął ją w głowę, co skończyło się wizytą w szpitalu. Inny z fotografów ujawnił, że to nie była jedyna ofiara muzyka tamtego wieczorukopnięte przez niego oświetlenie zraniło ochroniarza.

Choć Homme solennie przeprosił poszkodowaną fotograf, twierdząc, że jego zachowanie było niewytłumaczalne, fani Queens Of The Stone Age przypomnieli, że to nie był wcale pierwszy akt agresji artysty wobec osób pod sceną. Izraelski muzyk J. Views opublikował na Twitterze wideo z koncertu zespołu z 2008 roku, na którym Josh w bardzo ostrych słowach zwraca się do nastoletniego widza, który czymś w niego rzucił. Wśród inwektyw i pogróżek jest również groźba… kopnięcia w głowę. Prorocze? Irytację muzyka wzmógł fakt, że grał z gorączką.

Zrób mi jedną przysługę, nie rzucaj we mnie żadnym gó*nem. Jeśli we mnie czymś rzucisz, to nie jestem taki chory, by nie zejść tam i nie wykopać z ciebie gó*na, wiesz o czym mówię? Może i mam pieprzone 39 stopni temperatury i rzygam od trzech dni, ale wciąż mogę wypie*rzyć cię w du*ę na oczach wszystkich twoich przyjaciół.

Hej ty tam, z tym pieprzonym kapeluszem, ty ci*ko! Odwróć się, ty pie*rzona ci*o z czarnymi włosami! Odwróć się, ty zas*any pier*olony pe*ale! Hej ty, pie*rzony sku*wysynu, wy*ucham cię! Chodź tu, pie*rzony mały pe*ale! Wiesz co, weź tu swój pie*rzony tyłek. Jesteś taki głupi, że tu przyjdziesz. Podnieś go, żebym mógł cię kopnąć w pie*rzoną twarz. Ty żałosna pie*rzona ci*o, wracaj do domu mamusi, ty 12-letni kawałku gó*na bez ku*asa.

Nieszczęsny fan został wyprowadzony z koncertu. Zobaczcie sami film z „wiązanką” Josha:

Nawiązując do najpopularniejszego filmu ostatnich dni, w Joshu Homme’ie czai się zarówno ciemna, jak i jasna strona mocy. Człowiek, któremu zdarzyło się kopnąć fotografa w głowę zwykle jest rozsądnym i odpowiedzialnym frontmanem, który potrafi przerwać koncert, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo fanów. Które oblicze lidera Queens Of The Stone Age zobaczymy na koncercie w Warszawie 19 czerwca 2018?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.