Josh Homme i Brody Dalle zagrali na przyjęciu dla dzieci

Maciej Koprowicz
03.07.2017 15:20
Josh Homme i Brody Dalle zagrali na przyjęciu dla dzieci Fot. East News/Wojciech Olszanka

Robisz imprezę z okazji końca szkoły, a twoi rodzice są gwiazdami rocka? Na pewno wbiją zagrać dla twoich kumpli. Przekonała się o tym córka lidera Queens Of The Stone Age.

Josh Homme i znana z The Distillers i Spinnerette Brody Dalle to jedno z najsłynniejszych małżeństw w świecie rocka. Para wychowuje trójkę dzieci – najstarsza córka, Camille właśnie skończyła szóstą klasę. Zgodnie z amerykańskim zwyczajem, była to okazja do party w ogrodzie, a rockowi rodzice nie byliby sobą, gdyby nie uczcili tego uroczystego dnia minikoncertem.

Homme i Dalle w towarzystwie Butcha Viga z Garbage (znanego też jako producent „Nevermind” Nirvany) i Wally'ego Ingrama z Timbuk 3 wykonali wspólnie cover amerykańskiej grupy hardrockowej Cheap Trick, „Surrender”. Fragment tego niezwykłego występu można zobaczyć na Instagramie.

Przyjęcie na cześć córki to dla Josha Homme’a chwila wytchnienia od prac nad najnowszym albumem Queens Of The Stone Age. Krążek pod tytułem „Villains”, produkowany przez Marka Ronsona, ma trafić do sklepów 25 sierpnia 2017. Możemy już posłuchać promującego go singla, „The Way You Used To Do”.

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.