Josh Homme przerwał koncert QOTSA, by powstrzymać bijatykę

Maciej Koprowicz
27.10.2017 13:42
Josh Homme przerwał koncert QOTSA, by powstrzymać bijatykę Fot. kadr z wideo

Lider Queens Of The Stone Age postawił do pionu wyjątkowo krewkiego fana.

Muzyka grupy Josha Homme’a nie jest chyba jakoś szczególnie agresywna, a jednak i na jej koncercie może zdarzyć się niebezpieczny incydent. Podczas koncertu Queens Of The Stone Age w Nowym Jorku 24 października 2017 na widowni doszło do bójki. Na szczęście lider czuwał nad bezpieczeństwem fanów i natychmiast zainterweniował.

Przed wykonaniem utworu „Domesticated Animals” z wydanej 25 sierpnia 2017 najnowszej płyty Queens Of The Stone Age, „Villains”, wokalista przerwał na chwilę występ. Zwrócił się ze sceny do agresywnego fana, który prowokował bijatykę.

Co się dzieje? To jakaś bójka, czy co? Nie przyszliśmy tu, by walczyć. Jeśli chcesz się bić, przestań zachowywać się jak dupek i tłucz się z powietrzem – albo wypie*dalaj.

Fan najwyraźniej nie uspokoił się, pomimo apelów lidera QOTSA, który kontynuował:

Przyszliśmy tu tańczyć, przyszliśmy tu przelecieć kogoś i nie chcemy, by wszędzie stała ochrona. I tak jest tu ciasno. Zachowujmy się tak, jak należy, dobra? Więc przestań być takim ku*asem. Nie jesteśmy ścieżką dźwiękową do twoich bójek, jesteśmy ścieżką dźwiękową do twojego piep*zenia. Jeśli ci się nie podoba, to weź i wypie*dalaj.

Reakcję wokalisty można zobaczyć na nakręconym przez fana filmiku (od 0:30):

Josh Homme zachował się jak prawdziwy lider. Dla koncertujących artystów bezpieczeństwo fanów powinno być najważniejsze. Wielu słynnych muzyków w trosce o nie przerywało swoje koncerty. Niedawno w ten sposób na pomoc zagrożonym fanom pospieszyli Corey Taylor ze Stone Sour oraz muzycy Architects i Circa Survive.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.