Josh Homme wskoczył w moshpit na koncercie swojej żony

Aleksandra Degórska
19.09.2018 18:15
Josh Homme w moshpicie na koncercie żony|undefined Fot. shutterstock.com

Jak widać para nie rozstaje się na krok. Wesoły i rozbawiony Josh Homme na pewno bawił się wyśmienicie na tym koncercie...

Nie ma to jak pójść w moshpit na koncercie ulubionej kapeli - co dopiero, gdy w tym zespole gra twoja żona! Kto mógł się spodziewać, że Josh Homme jest takim oddanym mężem, który przychodzi chętnie na koncerty swojej małżonki.

Ktoś zauważył, że na występie The Distillers 15 września 2018 roku w Los Angeles w tłumie pojawił się mąż liderki kapeli, Brody Dalle. Co więcej muzyk poszedł w moshpit razem z innymi fanami. Trudno nie zauważyć go w poniższym nagraniu, w końcu Josh Homme jest wysoki i od razu rzuca się w oczy. Moshpit był dosyć spokojny jak na taki koncert, ale lider QOTSA jak widać bawił się wyśmienicie.

Josh Homme szalał w moshpicie na koncercie kapeli swojej żony

Josh Homme poznał Brody Dalle, gdy miał 23 lata. Kolejne spotkanie odbyło się w dopiero 2003 roku, o czym wspomniał muzyk w jednym z wywiadów:

Nasze kapele grały na Big Day Out w Australii w 2003 roku. Miałem wtedy kogoś, ale zwróciłem uwagę na Brody, która przechodziła obok. Udawałem, że jej nie widzę i starałem się wypaść cool. Od tamtego momentu się zaczęło i jesteśmy nadal ze sobą. Nigdy nie myślałem, że się ożenię, ale znalazłem kogoś, bez kogo nie mógłbym żyć.

Pierwszym mężem Brody był Tim Armstrong z kapeli Rancid, którego poślubiła w 1997 roku w wieku 18 lat, rozwód odbył się w 2003. Z muzykiem Queens od the Stone Age stanęła na ślubnym kobiercu w 2007 i para ma córkę oraz dwóch synów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.