Josh Homme został aktorem?

Magda Słomka
29.10.2014 14:34
Josh Homme został aktorem? Fot. sl.wikipedia.org

Lider Queens Of The Stone Age wystąpi w angielskim sitcomie – tam gdzie w tle słychać brawa i śmiechy. Co to za produkcja?

Muzyk zagra rywala głównego bohatera granego przez samego twórcę, Matta Berry’ego, w nadchodzącej drugiej serii produkcji „Toast Of London”. Komedia powróci na srebrne ekrany w listopadzie 2014 roku po udanym pierwszym zeszłorocznym sezonie.

Skąd wziął się tam muzyk?

W sitcomie jedną z głównych ról gra Morgana Robinson, która jest przyrodnią siostrą żony lidera QOTSA, Brody Dall (Pamiętacie zespół The Distillers? To ona!), także już wszystko jasne...

Homme wystąpi gościnnie w ostatnim, finałowym odcinku „Toast Of London” zatytułowanym „Fool In Love”, którego premiera telewizyjna zaplanowana jest na 8 grudnia na brytyjskim kanale Channel 4. W tym epizodzie Toast (Berry) zorientuje się, że na jego drodze pojawił się miłosny rywal w postaci lidera zespołu Queens Of The Stone Age. Czy główny bohater ma jakieś szanse?

Co jeszcze słychać u Josha?

Queens Of The Stone Age wystąpi w halloweenowy wieczór w Los Angeles. Do chłopaków dołączy były gitarzysta zespołu, Nick Oliveri. Muzycy zagrają wspólnie specjalny bis, składający się z sześciu piosenek.

Josh poprosił mnie żebym wpadł i zagrał sześć kawałków z QOTSA na bis. To powrót, ale jednak nie powrót. Mam stanąć tam i zagrać na basie oraz zaśpiewać kilka piosenek na koniec koncertu. To powinna być interesująca noc.

Przypomnijmy, że Oliveri został wyrzucony z zespołu w 2004 roku „z powodu notorycznego destrukcyjnego i agresywnego zachowania”.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.