Josh Homme zwyzywał łowcę autografów

Robert Skowronski
12.04.2016 08:08
Josh Homme zwyzywał łowcę autografów Fot. ASSOCIATED PRESS / FOTOLINK / East News

Sława ma swoją cenę - trzeba się użerać z natarczywymi fanami. Przy tym wszystkim mogą w końcu puścić nerwy, tak jak w przypadku Josha Homme'a.

Wokalista Queens of the Stone Age nie należy do szczególnie cierpliwych i wyrozumiałych osób, z jakiegoś powodu trafił on na naszą listę muzyków, którzy pokazali swoje gniewne reakcje. Raz jeszcze poniosły go emocje przy spotkaniu z pewnym łowcą autografów.

Naoczni świadkowie twierdzą, że Homme'a zdenerwowało nie to, że został poproszony o autograf, ale to, że nie miał do czynienia z prawdziwym fanem, a z osobą, która będzie po prostu chciała sprzedać jego podpis. Z ust muzyka padło pytanie czym zajmuje się mężczyzna proszący go o autograf. Ten odrzekł, że jest nauczycielem. Zdenerwowany wokalista następnie nie przebierał w słowach:

To może ku*wa przyjdziesz do mojego domu nauczać za darmo? No to chodź idziemy, ty pieprzony frajerze.

Zobaczcie sprzeczkę w poniższym materiale:

Co doprowadziło Homme'a do takiego stanu? Obecni na miejscu twierdzą, że gdy proszący o autograf spotkał się z odmową zarzucił muzykowi, że zarabia na fanach poprzez sprzedaż biletów i koszulek, więc mógłby chociaż odwdzięczyć się podpisem. Dlatego w filmiku padają słowa z ust Homme'a, który deklaruje, że rozdaje mnóstwo autografów i pozwala na robienie sobie z nim zdjęć.

Wydaje się, że Josh być może nieco przesadził ze swoją reakcją. Pojawiły się jednak głosy broniące wokalisty:

Byłem przy tym zajściu w Detroit i stałem tuż obok Josha, kiedy to się stało. W filmie wycięto gniewne komentarze ze strony „fana” / łowcy autografów, a to niesprawiedliwe dla Josha. Nie złożył autografów, ponieważ było oczywistym, że trafią one na eBay, ale powiedział, że może sobie zrobić zdjęcie ze wszystkimi. Gdy Josh pozował do fotografii, łowca (który mówił o sprzedaży podpisu czekając w kolejce) powiedział: „wiesz ile na tobie dziś zarobimy?”. Była to odpowiedź na słowa Josha, który mówił, że nie chce, aby nic z tego wylądowało w serwisie aukcyjnym. Pomyślałem, że powinienem to napisać, aby naprostować sytuację.

post

Ostatnim projektem, w jaki zaangażował się Josh Homme jest ten z Iggym Popem. Panowie nagrali wspólnie krążek „Post Pop Depression”, z którego znamy m.in. single „Sunday” oraz „Break Into Your Heart”. Muzycy rozpoczęli prace nad nowym albumem jeszcze w styczniu 2015 roku wraz z Deanem Fertitą znanym z The Dead Weather i Queens of the Stone Age oraz Mattem Heldersem z Arctic Monkeys.

Co sądzicie o reakcji Josha Homme'a?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.