Judas Priest opublikował teledysk do utworu „No Surrender”

Maciej Koprowicz
24.07.2018 10:46
Judas Priest opublikował teledysk do utworu „No Surrender” Fot. kadr z wideo

Brytyjska legenda heavy metalu zaprezentowała kolejny klip do utworu z jej nowego albumu „Firepower”. W teledysku ożywa opancerzona postać z okładki płyty.

18. album studyjny Judas Priest, „Firepower” ukazał się 9 marca 2018. Zespół udowodnił, że mimo niemal pół wieku na scenie jest w doskonałej formie. Album został bardzo wysoko oceniony przez krytyków, także przez recenzenta Antyradio.pl. Okazał się również dużym sukcesem komercyjnym – znalazł wielu nabywców i w naszym kraju, gdzie „Judasze” od lat należą do najpopularniejszych wykonawców metalowych.

Grupa Roba Halforda zaprezentowała kolejny, po „Lightning Strike” i „Spectre” teledysk do utworu z „Firepower”. Tym razem do promocji wybrano „No Surrender”. W teledysku widzimy nie tylko członków zespołu, ale również ożywioną postać z okładki albumu. Zobaczcie sami:

Richie Faulkner (Judas Priest) – wywiad dla Antyradio.pl

Richie Faulkner, gitarzysta zespołu w wywiadzie dla Antyradio.pl powiedział, że jego zdaniem Judas Priest wcale nie brzmi jak kapela, który gra od 50 lat. Nawiązał do wywiadu z Robem Halfordem, który pwoiedział, że współczesny Priest ma energię młodego zespołu metalowego.

Na nowej płycie Priest w ogóle nie brzmi jak zespół, który działa w przemyśle muzycznym od 50 lat. Brzmi jak zespół, który jest młody, świeży i intensywny. Słychać to w piosenkach, wykonaniu i produkcji.

Na tej płycie zespół brzmi jak klasyczny Judas Priest, ale jednocześnie jest pełen życia. Nie sądzę, że w dosłownym sensie brzmi jak młodsze od nas kapele, nie to Rob miał na myśli. Chodziło mu o brzmienie, zaciekłość, energię zespołu, który z pewnością nie brzmi jak wykonawca z 50 latami stażu na scenie.

Judas Priest – koncerty w Polsce

Judas Priest wystąpił 13 czerwca 2018 w Spodku w Katowicach – zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia w obiektywie Romany Makówki. Kto nie miał okazji podziwiać autorów „Firepower” na żywo w Katowicach, będzie mógł to jeszcze w tym roku nadrobić.

Judas Priest na Pol’And’Rock Festival 2018

Rob Halford i spółka wystąpią na Pol’And’Rock Festival 2018 (dawny Przystanek Woodstock). Koncert odbędzie się 3 sierpnia 2018, oczywiście w Kostrzynie nad Odrą.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.