22.10.2019 10:50

Judas Priest szykuje niespodziankę dla fanów. Rob Halford zdradza kilka szczegółów

W wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone" Rob Halford zdradził, że kapela szykuje coś specjalnego dla fanów podczas trasy w 2020 roku.

Rob Halfrod
fot. Olly Stabler/REX Shutterstock/EAST NEWS

Dla zespołu Judas Priest rok 2020 zapowiada się naprawdę ciekawie. W październiku 2019 roku kapela otrzymała nominację do muzeum Rock and Roll Hall of Fame. Zespół szykuje również trasę z okazji 50. rocznicy zespołu. Z tej okazji Judas Priest postanowił przygotować coś wyjątkowego dla fanów. 

Judas Priest szykuje niespodziankę dla fanów. Rob Halford zdradza kilka szczegółów

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" Rob Halford postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Muzyk zdradził, co czeka tych, którzy zdecydują się przyjść na koncert kapeli na trasie w 2020 roku: 

"

Od kilku tygodni, miesięcy współpracuję ze scenografem, żeby stworzyć coś bardzo, bardzo wyjątkowego. Zagłębimy się w katalog i postaramy się znaleźć piosenki, których jak dotąd nie graliśmy i okręcimy to wokół historii zespołu z okazji 50. rocznicy kapeli. Oficjalny start jest zaplanowany na następny rok. Więc czekają nas świetne koncerty. Mamy masę niespodzianek, które będą fantastycznym uhonorowaniem Priest i brytyjskiego heavy metalu.  "

Judas Priest
Judas Priest
Przeczytaj także Rob Halford wypowiedział się na temat nominacji Judas Priest do Rock and Roll Hall of Fame

Trzeba przyznać, że wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie. Ian Hill, jedyny oryginalny członek zespołu, który pozostał w kapeli tak wypowiedział się na temat 50. rocznicy: 

"

Technicznie 50. rocznica przypada w tym roku, ale dopiero od 1970 roku nazywaliśmy zespół Judas Priest więc uznaliśmy, że przełożymy to na następny rok. Mamy kilka pomysłów [...]. "

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kapela będzie świętować nie tylko 50. rocznicę, ale również wejście do Rock and Roll Hall of Fame. Zespół został nominowany już po raz drugi. Rob Halford na wieść o tym, że kapela ma szansę dostać się do muzeum, był bardzo pozytywnie zaskoczony. Wyniki ujrzą światło dzienne pod koniec 2019 roku. Ceremonia wprowadzenia zespołów odbędzie się w 2020 roku. 

Zobacz także: Gitarzysta Judas Priest dołączył do tribute bandu Judas Priest [WIDEO]

Tagi: Judas Priest Rob Halford