30.07.2018 13:35

Judas Priest w babskiej wersji. Posłuchaj „Lightning Strike” w wykonaniu polskiej gitarzystki

Polska YouTuberka zaprezentowała kolejny cover Judas Priest. Jak wypadła tym razem?

Judas Priest w babskiej wersji. Posłuchaj „Lightning Strike” w wykonaniu polskiej gitarzystki
foto: kadr z wideo

Niektórzy jeszcze nie ochłonęli po koncercie Judas Priest w katowickim Spodku 13 czerwca 2018. Ada Kaczanowska miała sporo szczęścia, bowiem spotkała się ze swoimi idolami na backstage'u. To wydarzenie zapewne zainspirowało ją do nagrania nowych coverów Judas Priest.

Dotychczas redakcja Antyradio.pl pisała o jej wykonaniu „The Hellion/Electric eye” w wersji Kata. Tymczasem Ada zaprezentowała kolejny cover Judas Priest - tym razem wzięła się za świeżutki materiał z płyty „Firepower”. Na pierwszy singiel promujący to wydawnictwo wybrano utwór „Lightning Strike”, który pokazał, że muzycy są w świetnej formie. 

Judas Priest w babskiej wersji

Gitarzystka wyznała, że gdy usłyszała ten utwór, od razu chciała nagrać cover. Czy polska YouTuberka dała sobie radę z singlem Judas Priest?

Jeżeli nie załapaliście się na koncert Judas Priest w Katowicach, to możecie nadrobić zaległości, bowiem Rob Halford z kumplami zagra na Pol'and'Rock Festival 2018 już 3 sierpnia 2018. Na koncercie na pewno nie zabraknie nowego materiału, jak również starych hitów i muzycznych rarytasów.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Judas Priest