Judas Priest wykonał „Night Comes Down” pierwszy raz od ponad 30 lat
Aleksandra Degórska
07.06.2018 09:11
Judas Priest wykonał „Night Comes Down” pierwszy raz od ponad 30 lat Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Podczas koncertu w Oslo Judas Priest zagrał również pierwszy raz utwór „Rising From Ruins” z najnowszej płyty. Obejrzyjcie fragmenty tego występu.

Judas Priest rozpoczął europejską część trasy koncertowej, w ramach której promuje swój ostatni krążek „Firepower” z 9 marca 2018. Album pojawił się na 5. miejscu listy albumów Billboard 200 i zbiera bardzo dobre recenzje.

Pierwszy europejski koncert odbył się 5 czerwca 2018 roku w Oslo w Norwegii i w setliście nie zabrakło niespodzianek. Judas Priest postanowił zaskoczyć swoich fanów wykonując pierwszy raz od 34 lat utwór Night Comes Down z płyty Defenders Of The Faith z 1984 roku.

Judas Priest wykonał Night Comes Down pierwszy raz od ponad 30 lat

Posłuchajcie, jak kompozycja zabrzmiała w XXI wieku:

Podczas tego koncertu zespół zdecydował się również na koncertowy debiut piosenki Rising From Ruins z najnowszej płyty:

Już wcześniej Judas Priest zdecydował się na wykonanie utworu, który publiczność dawno nie słyszała na żywo. Podczas koncertu w San Antonio zespół zagrał Tyrant z Sad Wings of Destiny z 1976 roku pierwszy raz od 35 lat.

Judas Priest w Polsce 2018

Czy Judas Priest zaskoczy nas czymś podczas koncertu w Polsce? Wszyscy czekają na to, że ponownie na scenie pojawi się Glenn Tipton, który z powodu kiepskiego stanu zdrowia zrezygnował z koncertowania. Na to liczą fani zespołu, którzy wybierają się 13 czerwca 2018 do Katowic do Spodku. Przed formacją zaprezentuje się specjalny gość - Megadeth.

Jeżeli chcecie pojechać na to wydarzenie to bilety w cenach od 190 do 400 zł kupicie na eBilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.