07.06.2018 09:11

Judas Priest wykonał „Night Comes Down” pierwszy raz od ponad 30 lat

Podczas koncertu w Oslo Judas Priest zagrał również pierwszy raz utwór „Rising From Ruins” z najnowszej płyty. Obejrzyjcie fragmenty tego występu.

Rob Halford z Judas Priest
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Judas Priest rozpoczął europejską część trasy koncertowej, w ramach której promuje swój ostatni krążek „Firepower” z 9 marca 2018. Album pojawił się na 5. miejscu listy albumów Billboard 200 i zbiera bardzo dobre recenzje.

Pierwszy europejski koncert odbył się 5 czerwca 2018 roku w Oslo w Norwegii i w setliście nie zabrakło niespodzianek. Judas Priest postanowił zaskoczyć swoich fanów wykonując pierwszy raz od 34 lat utwór Night Comes Down z płyty Defenders Of The Faith z 1984 roku.

Judas Priest wykonał Night Comes Down pierwszy raz od ponad 30 lat

Posłuchajcie, jak kompozycja zabrzmiała w XXI wieku:

Podczas tego koncertu zespół zdecydował się również na koncertowy debiut piosenki Rising From Ruins z najnowszej płyty:

Już wcześniej Judas Priest zdecydował się na wykonanie utworu, który publiczność dawno nie słyszała na żywo. Podczas koncertu w San Antonio zespół zagrał Tyrant z Sad Wings of Destiny z 1976 roku pierwszy raz od 35 lat.

Judas Priest w Polsce 2018

Czy Judas Priest zaskoczy nas czymś podczas koncertu w Polsce? Wszyscy czekają na to, że ponownie na scenie pojawi się Glenn Tipton, który z powodu kiepskiego stanu zdrowia zrezygnował z koncertowania. Na to liczą fani zespołu, którzy wybierają się 13 czerwca 2018 do Katowic do Spodku. Przed formacją zaprezentuje się specjalny gość - Megadeth.

Jeżeli chcecie pojechać na to wydarzenie to bilety w cenach od 190 do 400 zł kupicie na eBilet.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Judas Priest