Judas Priest zaprezentował tytułowy utwór z nowego albumu „Firepower”

Maciej Koprowicz
02.02.2018 10:25
Judas Priest zaprezentował tytułowy utwór z nowego albumu „Firepower” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Poznaliśmy już drugi utwór z 18. albumu studyjnego bogów metalu, który ukaże się 9 marca 2018.

Coraz bliżej premiery kolejnego studyjnego krążka Judas Priest. Jego producentem jest wieloletni współpracownik grupy, Tom Allom. Wokalista Rob Halford zapowiada, że zespołowi udało się uzyskać najmocniejsze brzmienie w karierze, a muzycy grają z energią godną młodej kapeli. Faktycznie - metalowcy mają już 49-letni staż na scenie, ale w ich nowych nagraniach zupełnie tego nie słychać.

Dowiódł tego pierwszy singiel z zapowiadanego na marzec 2018 albumu „Firepower”, czyli „Lightning Strike”, który doczekał się też teledysku.

Teraz „Judasze” ujawnili kolejne nowe nagranie z nowego krążka – tytułowy „Firepower”. Rob nie rzucał słów na wiatr – ten kawałek zdecydowanie ma power. Przekonajcie się sami:

Nowe numery Judas Priest z pewnością usłyszymy na polskim koncercie tego zespołu w 2018 roku. Rob Halford i spółka wystąpią w Spodku w Katowicach 13 czerwca 2018. Tego samego wieczoru wystąpi także Dave Mustaine i jego Megadeth.  Bilety w cenach od 190 do 400 zł trafiły do sprzedaży już w listopadzie 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.