02.02.2018 10:25

Judas Priest zaprezentował tytułowy utwór z nowego albumu „Firepower”

Poznaliśmy już drugi utwór z 18. albumu studyjnego bogów metalu, który ukaże się 9 marca 2018.

Judas Priest zaprezentował tytułowy utwór z nowego albumu „Firepower”
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Coraz bliżej premiery kolejnego studyjnego krążka Judas Priest. Jego producentem jest wieloletni współpracownik grupy, Tom Allom. Wokalista Rob Halford zapowiada, że zespołowi udało się uzyskać najmocniejsze brzmienie w karierze, a muzycy grają z energią godną młodej kapeli. Faktycznie - metalowcy mają już 49-letni staż na scenie, ale w ich nowych nagraniach zupełnie tego nie słychać.

Dowiódł tego pierwszy singiel z zapowiadanego na marzec 2018 albumu „Firepower”, czyli „Lightning Strike”, który doczekał się też teledysku.

Teraz „Judasze” ujawnili kolejne nowe nagranie z nowego krążka – tytułowy „Firepower”. Rob nie rzucał słów na wiatr – ten kawałek zdecydowanie ma power. Przekonajcie się sami:

Nowe numery Judas Priest z pewnością usłyszymy na polskim koncercie tego zespołu w 2018 roku. Rob Halford i spółka wystąpią w Spodku w Katowicach 13 czerwca 2018. Tego samego wieczoru wystąpi także Dave Mustaine i jego Megadeth.  Bilety w cenach od 190 do 400 zł trafiły do sprzedaży już w listopadzie 2017.

Jak Wam się podoba nowy utwór Judas Priest?

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Judas Priest